Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Serum na rast obocia a mihalnic

Kontrolor UVZSR

Dobry den Lerute.
Na strankach mate uvedene, ze predavate vyzivovy doplnok Hair and Nails by Miralash.
Nemame ho v zozname vyzivovych doplnkov
www.uvzsr.sk
Pokuta za tento predaj je 20.000,- eur.
Dakujeme za vas podnet na riesenie.

ivanatim

Gigalash? Ste vsetky normalne? Ved to je to lacne smejdove serum z cinskej alibaby robene na objednavku :D urobia vam ho v obale aky si nadiktujete za 20 centov a potom uz len veselo zarabate na blbych ludoch :D Ludiaaaa, nebudte taki hlupi, naletite na vsetko, ach jaj...

HeHeHe

To ludia na vzajomnu komunikaciu musia vyhadzovat taketo nehorazne sumy. Ze vraj SER-UM. Stacilo by schovat zrkadlo.

leaael

Zbytocne predrazene hluposti, serum Eveline mi spravilo rovnaku sluzbu, obocie a mihalnice po 3D mam uzasne. A stoji par eur

Facederma

Velmi jednoducho, lebo s tym mame dlhorocne skusenosti - sme na trhu od r. 2011 a kebyze nase serum bolo zle a neucinne tak ho vo velkom od nas neodobera Marionnaud a FAnn parfumerie :)
Hlavnym problemom je zla aplikacia v snahe rychleho rastu to zakaznicky zvycajne prehanaju s mnozstvom aplikacie - serum je tak ucinne, ze ho treba pouzivat iba vo velmi minimalnom mnozstve a tym padom aj velmi dlho vydrzi a jeho cena tomu zodpoveda ako aj kvalite. My sa uz nepotrebujeme zviditelnovat vo forach a nahanat zakaznikov individualne. HairPlus od nasej firmy uz totiz dokazal, ze je najlepsim produktom na rast mihalnic a obocia na nasom trhu :)

Hodulka

Tak to by som chcela vidieť ako vyriešia k tvojej spokojnosti, že si alergická na sérum :-D Ja presne pre toto používam len antialergické sérum Gigalash po zložení umelých míh.

Facederma

Zuzka napiste nam prosim Vas mail na info@facederma.sk. Urcite Vam pomozeme vyriesit tento problem k Vasej spokojnosti.

Zuzka1313

Ahojte baby, pred cca dvoma tyzdnami som si objednala serum Hair plus,nakolko som si po roku dala dole 3Dcka a tusila som, ze moje vlastne mihy budu v otrasnom stave, tak som im chcela ,, pomoct,, Problem ale nastal po naneseni sera Hair Plus,,, oci mi cele ocerveneli a neprijemne svrbili aj niekolko hodin po naneseni sera. Mali ste aj vy tento problem po naneseni tohto sera ? A este dodam, ze nemam pocit, zeby som si ho nanasala zlym sposobom alebo ho davala prilis vela, no oci ma z neho aj tak stipu a cele scervenuju. Dakujem za odpovede

Nataliska

Ja som po umelych mihalniciach mala uplne vypdane a znicene moje mihalnice, tak som sa rozhodla že už si nedam nikdy 3D. Teraz pouzivam to serum Gigalash a tiez zatial spokojnost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.