Mam počkať?

Príspevok v téme: Mam počkať?
tinka333

Zdravím,strašne sa mi páči jeden chalan hoci sme len kamaráti ale neustale mi dáva náznaky že chce byť niečo viac bohužial sa stretávame len malo kvoli jeho neviem ako to nazvať možno neschopnosti normalne ma zavolať von kedže som ho párkrat odmietla nemala som čas,ja mám 18 on mal nedávno 19,všetko vyzeralo idealne teda až na to stretavanie ale posledny týžden som si všimla akoby niečo nebolo v poriadku písali sme si menej ale pokusila som sa mu ozvat pred dvoma tyždnami a odpisal normalne a potom neskôr malá vymena nazorov jeho vinou ja som bola milá.Ale viem že tak ako jeho som nelubila ešte hádam nikoho od začiatku je medzi nami niečo čo pritahuje oboch strašne si rozumieme aj čo sme si párkrat vyrazili do mesta.Ale po tomto jeho vyletení na mňa sa už týžden neozval,frajerku nemá to viem určite.Ale neviem ako teraz s tym pripadám si ako keby som mala 13,ale tak čo už narobím keď ho lubim dakujem vopred za rady:)

tinka333

Aj napriek tomu ze urobil teraz chybu on? Ano je pravda odmietla som a vyvolaval ma asi aj 20x ale nemohla som vtedy..bojim sa ze ak neurobim ten prvy krok ja on sa neozve zo zaciatku ked mi liezol na nervy som ho viacmenej ignorovala bol aj zadany ale vkuse chcel byt napriek tomu so mnou,az potom sa to vo mne zlomilo bojim sa aj ze ak sa ozvem odpise ma a strapnim sa

system

ak si ho odmietla kvoli povinnsotiam, vecsina zien sa tak vyhovara ak s niekym nechce ist von, my muzi nevieme kedy too zenske povazuju za vyhovorku a kedy to myslia vazne. podla mna je toto dovod. ja by som si na jeho mieste myslel ze ho len namotavas a nic z toho. on si mysli ze ta teraz prekukol a stagnuje. mala by si zrejme spravit prvy krok teraz ty.

tinka333

Bojim sa z dovodu ze ma kontaktoval vkuse aj vyvolaval stretnut sa..viem ze zacal trenovat a tak ale to bolo este pred par tyzdnami vsimla som si ze ked si spolu nepisem. Ako keby trucoval a nebyva dlho na soc.sieti tak ja neviem

Prezývka

Nie preco by si sa mala bat? Ved ma plne pravo aj na svoj zivot, moj jeden znamy ked som este chodila do skoly sa zacal venovat hobby a pomaly sme si mysleli ze zomrel lebo nikto o nom nic nevedel.

Normalna vec u muzov, nie kazdy ma potrebu pisat kazdy vecer na internete ze aky mal den a podobne.

Ozve sa ked dokonci to co robi popripade ked mu skonci ten zapal z novej cinnosti ku ktorej sa dostal a podobne.

Prezývka

Mozno si nainstaloval World of Tanks a chytilo ho to.

Muzi nie vzdy potrebuju zenu stale alebo stale sa niekomu vykecavat, casto sa vedia zabavit aj osamote.

samadoma

urcite by som chvilu pockala. netlac ho do nicoho, lebo chalani velmi rychlo odcupitaju ked sa baba prilis snazi. troska sa rob vzacna. ved on pride ak ma zaujem. a ak nema, tak by si to aj tak nevyhrala.

tinka333

no videla som že mu niečo je tak som sa snažila odlahčit to cele bolo mi jasne že bol vytočeny stopercentne z niečoho pred tym a vyletel že nič mu nie je,len tam pridal jedno slovo tak ja neviem dosť ma to trápi nikdy sa toto nestalo bojím sa že sa už neozve a lutujem že som sa snažila to vobec odlahčit.