Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

ta3

je to este pubertiak, Tebe ked ide najprv o city, co je aj podla mna spravne, nechaj ho, tym nechcem povedat, ze je zly, len este potrebuje dozriet a pochopit vela veci, jednoducho sa ku sebe nehodite

Sejla

0vca, proste je to hrubé zaobchádzanie so zamilovanou ženou, málo pochopenia. Proste to tak nejde že "kedy bude sex", mňa by to hneď odradilo, ale tak ona si vybrala takého hulváta

0vecka

janechapem preco su tu take nalady ze chlapec je zly a nevim co... proste normalne ju spoznal a povedal co xce... co je na tom zle? je zle ze chce chlap sex? vsak to je uplne prirodzena vec... mozno by sa ho mohla slecna spytat ci mu ide aj o vztah ak nie a ona nechce mat pocit ze to bolo len o sexe tak sa nanho moze vykaslat...

Vemeno

S tym suhlas. Dneska ktorakolvek zena skoci pod chlapa v rpiebehu jedneho dna, ak zaciti peniaze. On to vie a preto nechce zbytocne stracat cas s nou asi.

Sejla

Ľudia si už dneska akosi zabúdajú veci poriadne užívať... teda nevedia si ich vychutnať, aj sex je už dnes len také šuch sem šuch tam, fyzická záležitosť..

Agnes998

Raz som citala niekde clanok, ze ci je chlap normalny ked nema zaujem o sex ani po troch stretnutiach. No skoro som spadla z noh. Som rada, ze su aj ini podobne starodavne zalozeni ludia ako ja

LILIII

po tyzdni si pyta sex ? je mozne ,ze si stretla muza ,co vnima sex ako sposob, akym dospeje k emocionalnemu prezivaniu ,inak nedokaze svoje city prejavovat, len po ......

Vemeno

A co ma teda robit? Ma ti najprv upliest sveter a potom chciet sex, alebo co? Skor by som povedal, ze ty ho chces skkor z vypocitavosti. Ak by si bola do neho zalubena, tak by si tiez chcela s nim sex. Ani ty, ani vela tvojich prietelov by dneska nebolo na svete, keby ho muzi nepotrebovali.