Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Navždy rozchod? Chcem ho späť

Príspevok v téme: Navždy rozchod? Chcem ho späť
mimi123

S priateľom po 3 mesiacoch zo dňa na deň prišla pauza , po dvoch dňoch pauzy mi napísal že sa chce rozísť, neskôr o deň napísal ǔe nechce. Začala som mu chýbať a neskor po troch dňoch napísal že sa rozchádzame , že som bola jeho najväčšia chyba a že ma neľúbil a že so mnou skončil..,a to všetko len cez Fb. Zmazal si ma z priateľov a blokol. Pred tým sme nemali žiadne vážne hádky, iba kvôli malichernostiam za ktoré sa ospravedlnil a chcel byť stále so mnou. Chodíme spolu do školy hneď vedľa do triedy. Neviem čo mám čakať,či si uvedomí čo urobil a bude ma chcieť späť alebo mám zabudnúť ..

mimi123

Ďakujem za podporu .. Budem sa snažiť mu ukázať že som nad vecou , mal by po čase to oľutovať čo urobil a mala by som mu chýbať .. no aj keď .. bude mu možbo len smutno a hodí to za hlavu .. :/ Minulý týždeň sa len zamotával sám do seba a robil jednu somarinu za druhou . Ale dúfam že sa uvedomí .

slunce007

Jezis prestante, dievca ma len 17 a je to jej prva laska, vy ste uz zabudli na vase prve lasky a ako ste sa citili ked to skoncilo. Co jej tu hovorite o nejakej hrdosti, to pochopi ked bude starsia. Ja viem ze to boli velmi, ale musis sa s tym vysporiadat. Aj keby chcel zas, aj ked budes citit ze mu mas alebo chces dat sancu tak kludne daj.... aby si potom pochopila ci to bola chyba alebo nie. Clovek preto aby jeho dalsie vztahy boli lepsie, musi vychadzat zo skusenosti z predoslych vztahov a vyvarovat sa podobnym chybam. Neboj sa to prejde zacni si vsimat inych chlapcov v okoli a mozno ta niekto iny zaujme, vyplac sa doma poriadne do vankusa uvidis ze to pomoze. A zivot ide dalej, a hl. jemu ukaz ze si nadvecou... snaz sa spravat uvolnene a vzdy bud usmiata, viem je to tazke ale snaz sa! Kedze je od vedlajsej triedy tak sa casto vydate. Len klud a hl. usmev na svet!

lilyiankaa

tak tu je fakt zbytočné ti čokoľvek radiť, keby si mu po tom všetkom odpustila ..ale neboj, veď ty rokmi na to snáď prídeš a nedáš so sebou zametať ... ani neviem čo ti priať .. radšej to, nech ťa už nechce ... alebo nech ťa chce? možno aj to by pre teba bolo do budúcna k niečomu ...

lilyiankaa

dobre a čisto teoreticky, keby ho aj tento hnev prešiel, ospravedlnil sa ti a všetko oľutoval, tak by si mu odpustila a vrátila sa k nemu? lebo ak áno, tak v tom prípade ty dievča nemáš ani minimálnu hrdosť

mimi123

Ano ja viem, ale napisal tie hrozné veci , že mi neveril,neľúbil , že som chyba jeho života.. že si so mnou vobec začal. To nemusel . On vźdy prudko reaguje a oľutuje to neskor. Dufam že aj toto a hnev pominie.., kedže nikdy nič zlé som ja neurobila .

lilyiankaa

to ti nikto neberie .. ale proste v 17tich nemôžeš po troch mesiacoch hovoriť o VZTAHU... vzťah je o inom, aj keď ste spolu mohli byť každý deň, ale ako vidíš, ľudia sa menia a tak aj ich názory a postoje .. jeho podľa mňa prešla prvotná zamilovanosť, chlapec sa zobudil a zistil, že mu už nevyhovuješ ..v čom a prečo, to netuším ... ale je to pako, keď sa s tebou nevie rozísť ako "chlap"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.