vaginálna kandidóza

RNG

Medzi probiotikami a antibiotikasmi musi byt casova medzera niekolko hodin. To plati aj na sirokospektralne antimikrobialne potravinove doplnky, lebo medzi ich ucinnostou su aj bakterie(okrem inych mikrobov, ako virusy, kvasne infekcie, plesne(mykozy),mykoplazmy a dokonca aj niektore parazity, na ktore su ucinne))

kostlivec

caute, mam niekolko mesiacov problemy s kandidozou, dala som si predpisat gynekologyckou gyno-trosyd gel (na niektorych forach pisali zeny, ze im to pomohlo).
moja lekarka to nepoznala, ani v zozname liekov to nemala, neviete ci sa to vobec da zohnat u nas na Slovensku? este som sa nebola pytat v lekarni, ale vyzera to tak, ze asi to u nas nebude, je to totiz z USA tusim

hoska

to nie je pravda ze ked beries antibiotika tak by si nemala probiotika...praveze vsetci lekari ti odporucaju...a mas to napisane aj na probiotikach...ze pri liecbe antibiotikami atd.

jaja

Probiotika sa nemajú užívať vtedy, keď berieš antibiotiká. Až potom môžeš začať znova užívať probiotiká. Ale s obdobím menštruácie to nemá nič spoločné. A nie je obmedzené obdobie na užívanie probiotik, čim dlhšie, tým lepšie.

RNG

Kto chce videt pekne farebne reklamy na produkty vyrobcu NBTY, ktoreho velkoobchodnu znacku predavam, moze si ich pozriet na anglickej stranke
www.hollandandbarrett.com pod tymi istymi cislami.Alebo aj ine, napriklad GNC siet, Le Naturiste siet a hoci aj Walmark, ktory zaviedol najnovsie niekolko vyrobkov Nature's Bounty, co je tiez filialka NBTY, ako "vyrobky najvyssej kvality"
Ja davam na reklamy absolutne minimum, aby som mohol mat nizsie ceny pre krajanov.
Kto ale chce platit viac, ma moznost.

sára

AHoj vana,s tymito injekciami sa lieči šarlach.šarlach je infekčna choroba,neni zapricenená hygienou,ani poruchou.ta bakteria sa moze dostat cez otvorenu alebo nezahojenu ranu,slinami tiež.