vaginálna kandidóza

jaja

dakujem usiko... nemohla by si mi prosím ťa poslať t.č. do tej predajne na mail - jarmil7@azet.sk??? vopred dakujem

usiko

nie, mam to od RNG predajne, zavolala som pani predavacku do Lucenca, velmi mila teta.... a dala som si to poslat aj s inymi doplnkami, napriklad zinok tam maju za 47 sk myslim, 100 tbl....no smiesne sumy za doplnky, co tu v lekarni kupis za velke peniaze...Oli, idem na tu depku a antiku..

jaja

usiko- a to si zohnala normálne v lekárni to od RNG? MáM prosbu, či by si sa nemohla staviť na kat. choroby všeobecne- téma antik. a depresia.. dík

usiko

jaja, stretavame sa tu na viacerych temach, ohladom HAK a gyn. problemov...:-)...kazdopadne, aj ja som mala Superdophilus, stal ma cez 300 tbl. za 30 tabletiek ale uz v lekarni ma napadlo, ze bohvie kde sa tie tbl. ocitli id vyroby a ci v nich vobec je aspon 5 percent zivych laktobacilov...lebo aj tie laktobacily, co su v jogurtoch, hynu velmi rychlo po baleni...teda ked sa jogurt blizi k poslednemu dnu datumu spotreby, tak uz je mrtvy a bezcenny...preto som sa uamerala na tie laktobacily, co su stabilne a preziju pri izbovych teplotach...u nas su to napr. Biopron, ale je drahy, 240 sk za 30 tbl...preto som zvolila laktobacily s pektinom od RNG a odkedy ich beriem, mykozy nemam....

usiko

sarin, a ako ty mozes verit, ze tie tvoje laktobacyly, mimochodom nestabilne, kazdy drzal v chlade od doby ked boli vyrobene az dovtedy ked si si ich kupila? ako si mozes byt ista, ze si si nekupila uz len mrtve bakterie?

renča

ahojte všetci.tak sa priradujem k vám ktorí máte problém s kvasinkami. Ja sa ličim už asi rok opakovane sa mi to vracia. výsledky kultívacie vychádzajú stále dobré no ja citi že to nieje v poriadku. V okolí pošvy sa mi urobili prasklinky kroré štípu, má s tým niekto skúsenosti? Moja gynekoligyčka mi na to dala masticku flucinar...no nezaberá...

sarin

radim zo skusenosti nie z letaku, kaslem na to ci sa predava v australii alebo v amerike.. naco mi je liek co sa predava inde a nie tu... A este som nevidela reklamu na ten vyrobok :-) ale ani na ziadny iny tejto rady. Neviem kto ste RNG ani do akej miery poznate tieto zenske zalezitosti, ale dakujem za novy poznatok -> nevedela som o tom ze sa riesilo prezitie mimo chladu, ale aj tak si myslim ze moc prirodzene riesenie to nebolo.. Takze ja tie moje chladnickove nevymenim.. nemusim ich mat so sebou ved si dam rano a ked pridem z prace. :) A taky gynoflor tiez musi byt v chladnicke tak ako aj fermalac vaginal...