vaginálna kandidóza

RNG

Nuz ked chcete platit nasilu viac za menej kultur v kapsuli, nestabilne , menej kapsul vo flaske, kto som ja aby som vam to vyhovaral.
Ja osobne tvrdim, ze treba dbat, aby mal produkt co najprisnejsiu kontrolu(to zarucuje znamka GMP) a jasne napisany presny obsah.
Na krasnej reklame a recickach od vyrobcov mi nezalezi. Dobre slovenske porekadlo:"kazdy svojho kona chvali". Este stastie, ze existuju objektivne meritka ako obsah, kvalita a cena.

evulica

Probio-fix obsahuje az 4 miliardy prospesnych kultur. Cena je okolo 300.- Mne pomohli pri candide aj v kombinacii so zinkom.

RNG

V podstate by som do toho ani nevrtal, keby som nevidel tu "cervenu zastavku" ze tie kultury "treba chladit". Problem s trvalostou kultur v izbovej teplote bol totiz v USA vyrieseny uz viac, nez pred piatimi rokmi technologiou a vyberom odolnejsich kultur.
Takze moj nazor je, ze to nie je superiorny(lepsi) produkt, ale skor inferiorny.
Ved si to nakoniec ludia mozu lahko overit.
Daj obsah jednej kapsule do litra mlieka izbovej teploty a obsah druhej do druheho litra.
Ktore skor skysne, to obsahuje viac a aktivnejsich kultur.
Netreba na to ziadne laboratoria, ziadne drahe zariadenia.

RNG

Na margo toho produktu Institute Rosell, Montreal.
Sice institut s tym menom existuje a produkujerozne kvasne kultury, ale ich vyrobok-teda ten ktory sa predava na Slovensku som nenasiel nikde na Americkom ani Kanadskom trhu, takze si neviem overit tvrdenie, ze obsahuje 10 roznych kultur ani ktore a v akom mnozstve.
kto si to chce overit, moze si to dat do Google.com, tam su udaje z celeho sveta a na tento produkt pod tymto menom som nasiel enty len z Ciech a Slovenska.
Takze mi tam cosi nesedi, tak ako aj pri mnohych inych firmach, zalozenych specificky na predaj vo vychodoeuropskych krajinach....

rita

Aha, dakujem..No meska mi sice zatial len dva dni, ale uz ma bolia prsia a zacinam mat uz aj nieco ako minikrce tak snad. S priatelom nepouzivame ochranu,ale davame si pozor, mam trosku chrobaka v hlave.

Ivka 1

Nie meštruácia s týmto nemá nič spoločné. Môžeš byť prechladnutá alebo v strese, samozrejme ak nehovoríme o možnosti tehotenstva.