vaginálna kandidóza

sarin

Ja som skusala lactobacyli mne zacli ucinkovat po tyzdny, ale najlepsie je najprv vkladaci lactobacyl predpise gynekolog vola sa to tusim gynoflor ten obsahuje aj hormon ktory podporuje zivotaschopnost lactobacyla a jeho rozmnozovanie. A potom tie papacie najlepsie su... asi nesmiem robit reklamu ale mam to odskusane tak ked chces mi napis cengalka@post.sk no a ucinok sa dostavi podla intenzity infekcie niekedy do 2 hodin niekedy za tyzden ale treba v tom brani pokracovat - lactobacyl je zabijany alkoholom sexom, stresom, kadecim - takze raz za cas to stoji zato kupit a vyuzivat aby si predisla dalsim kvasinkam... Ja som mala kvasinky (kandidy) tri mesiace vkuse, ale odkedy papkam lactobacil (po kazdych atb) sa mi nevratili to je uz 6 rokov

candida albicana

Oreganovu olej som pouzivala 3x denne, tyzden, potom pauza mesiac a zase 3x denne a mesiac pauza, rakytnikovy olej som neskusala, pocula som o nom, ze sa nim da vyliecit rakovina. Pouzivala som aj acidbifidus, 3 mesiace, ale nepomohol mi. Este je dobre skorica, trocha denne na kavovu lyzicku a tiez caj z kory juhoamerickeho stromu Lapacho, Pau D'Arco, alebo Taheebo, ten strom ma tri pomenovania.

oreganový olej

to sa užíva kolkokrát denne, zoženiem to v lekárni, a užíva sa to orálne. ja som dostala radu- rakytníkový olej na noc na tampone do pošvy, ale neviem ho nikde zohnať...

candida albicana

Na pliesen mne osbne pomohol oreganovy olej. Rok ma liecila lekarka tabletkami a kremami, zmizlo mi to a opat sa to opakovalo. Zacala som uzivat oreganovy olej, jeden tyzden a potom mesiac pauza, takto som ho uzila 3x a odvtedy nemam ziaden problem s plesnou vo vagine.

mirrruska

cici mas mykozu aspon podla mna, teda kvasinkovu infekciu. Precitaj si starsie prispevky, je tam vela rad..ja som sa ocitla na tejto stranke len dnes a zistila som vela noveho a dufam ze mi to aj pomoze. Takze vela stastia :)

tina

MAMINAL prosim napis ako si pokročila v liecbe, lebo ja mam presne take iste problemy ako ty a uz si neviem dat rady.Ci si uz zdrava a ako si to liecila. Dakujeeem

jaja

prosím vás, odporúčate začať užívať lactobacilly v tabletách? zaberajú, a ktoré sú naj- ak mi viete poradiť značku, dakujem. brala som hak, neviem sa candidy teraz zbaviť, objavuje sa každý mesiac pravidelne:-(