vaginálna kandidóza

cici

TAK TOMUTO NEZORUMIEM!
Situacia: po uziti doxyhexalu, a entizolu asi tyzden po ukonceni uzivania sa mi objavilo neskutocne palenie, svrbenie neskor tvarohovity vytok.. co to ma znamenat? Diky za kazdu radu.

silika 7

Dobry den.Mam22 rokov.Mam problem v oblasti posvy sa mi objavili vzrazky .Ktore sa nachadzaju na lavej strane pri posve a sem tam aj na posve .Tie vzrazky su cervene take ako hnisave a su tvrde vobec mi nemyznu uz ich mam 3tyzdne neviem co mam robit.Este nikdy predtim som nemala vyrazky as teras neviem od ceho to je .Moze to byt nejaka infekcia alebo treba ist s tym k ginekologicke alebo je na to nejaka masticka.Este som sa s tym nestretla ak ste mali nieco take nemohli by ste mi poradit. Mozte mi pisat kludne aj na moj email.Vopred vam dakujem budem rada ak sa mi ozvete. MOJ email.pehulka.d@azet.sk dakujem

dark

ja to mam tiež a chcem sa spytat ci to naozaj ovplyvnuje menštráciu čítala som že to sposobuje jej poruchy lebo mi to meška 4 dni...

klaudika

Nevie či poznáte olej 31 z \\\" Justu \\\", ale píše sa tam že sa použiť aj na ženské problémi. Neskúšali ste to na sedací kúpeľ? Ja by som tu vyskúšala, ale neviem či mi to skôr neuškodí ako pomôže. Je to olej z 31 liečivých rastlín a používa sa to na všeličo.

kaudia

Ja tiež už niekoľko dní trpín touto "vaginálnou kandidózou". U mňa sa to prejavuje svrbením a sčervenaním. Neviem ako sa mám liečiť bez pomoci lekára. Mohli by ste mi dať nejaký typ?

lukrecia

Ahojte.Ešte nikdy som sem nepisala ale pravidelne čitam príspevky,ktoré tu sú.No na svoj problém som tu riešenie nenašla.Asi pred tromi rokmi sa mi objavili kvasinky prvý krát,lekárka mi niekolko krát predpísala rôzne vaginalne čipky a kremy.Myslím,že mi kvasinky zmizli lebo výtok ani svrbenie nemám a takisto ani vyšetrenia nič neukázali.No môj problém je že odvtedy mám problém pri pohlavnom styku.Cítim pálenie a bolesť vo vnutri pošvy niekkedy je to miernejšie niekedy viac.Vravela som to lekárke a tá povedala,že tam nič nemám.Prosím ak by mi nektorá z vás vedela poradiť ako sa tohoto zbaviť aby mi odpisala.