Vzťah s chalanom

Príspevok v téme: Vzťah s chalanom
Martina777

Mám 15 rokov páči sa mi jeden chalan, ktorý je z dosť bohatej rodiny, čo celkom ovplyvňuje jeho správanie nie je namyslený, ale je zvyknutý na drahšie veci a má 17. Zatiaľ sa iba spoznávame, ale ja stále uvažujem nad tým keď ho privediem domov a uvidí náš dom. Viem že teraz to nemá veľmi zmysel riešiť, ale obávam sa toho že sa mu nebude ľúbiť naš dom alebo autá. Nie sme takí bohatí ako jeho rodina a obávam sa či mu to nebude nejako prekážať. Moji rodičia sú chápaví a myslím, že by im neprekážalo ho priviesť ku nám. Zaujíma ma váš názor, aj keď viem že na svete je omnoho dôležitejších vecí ako je práve táto.

0vecka

hmm podla mna by to ciastocne vadit mohlo ale nie v tvojom veku... v 17nastke su vsetky vztahy idealne a skor mu to pride zlate ze ti moze dopriat nieco viac ako co mas doma...

Otec34

Moj 18 rocny syn chodi tiez s dievcatom. My byvame v dome, mame luxusne vybavenie, velku zahradu, vsetko na automatiku, 2 luxusne SUV, synovi sme kupili na 18 sportove kupe, platime mu lektora anglictiny z Londyna, osobneho trenera, sukromnu skolu. Mame 3 vlastne firmy. Dievca je z bytovky v Petrzalke z velmi skromnych pomerov a nikto to u nas neriesi. Nas akurat zaujima, ci je dobra a mila. Syna sme vzdy viedli ku skromnosti a k tomu, aby si vazil inych ludi. Majetok vobec neriesime a urcite ani syn. Vobec, ale vobec sa tym netrap. Kto ma peniaze ziskane pracou ten vie, ze su nepodstatne a stastie spociva v niecom uplne inom :)

Martina777

No tak to uvidím asi až po čase a dovtedy sa budem zaoberať stále touto myšlienkou, čo je už dosť otravné ale neviem si pomôcť... ale v podstate by mu to nemalo vadiť ale uvidím aký je a či ma prekvapí

lilyiankaa

tak snáď bude z tých normálnejších, ktorý nebude prikladať prílišnú váhu tomu, aby aj jeho vyvolená musela byť z tekej istej rodiny . ide len o ich povahu, o jeho a aj povahu jeho rodičov .. dôležité je k čomu ho vedú a ako si ho vychovali ..

Martina777

Možno že hej uvidíme, veľmi v to dúfam lebo to je úplna blbosť podľa mňa a vzťah to neovplyvňuje ... No majú drahšie autá typu ferrari porsche majú jachtu a vlastnia hotel a tak kedže majú peniaze tak ich aj míňajú čiže sa oblieka aj do lepších a drahších značiek... ale neviem či chce aby aj rodičia jej priateľky mali taký majetok

lilyiankaa

a možno ťa príjemne prekvapí a vôbec nebude taký za akého ho pokladáš .. jeho kamoši takí byť môžu, ale to neznamená, že aj on ... musíš tomu ešte dať čas ... a čo znamená, že si potrpí na drahšie veci??

Martina777

Pokladám ho za povrchného preto lebo poznám jeho bohatých kamarátov, ktorí síce niesú všetci takí, ale bojím sa aby aj on nebol