Moj ciel -10 kg

Príspevok v téme: Moj ciel -10 kg
kristina30

chcem dat dole tych 10kg... mozno keby mal niekto rovnaky ciel, islo by nam to lahsie... nechcem ist nato dietou, ale skor lepsim stravovanim...a mensimi porciami, lebo ja sa ozaj lubim napapkat... ;-)
takze ja mam 173 cm a 76,8 kg.
Moja uz daaaavno vytuzena vaha by bola tych 68 kg.

...som rozhodnuta, idem nato...

Tak zdravemu zivotnemu stylu ZDAR :-P

twatka

:D no to poznam...samozrejme ze ani mne to zas nevyslo tento tyzden a cez vikend ma caka gulas party..no mnam :D
Boze uz sa naozaj musim prestat vyhovarat a nieco so sebou robit :-/
Normalne som nas***a na seba :D

kristina30

ahooj twatka, tak to ti drzim palce, nech to vsetko das a nech mas uz po skuskovom... ja som sa teraz tiez moc nehybala, lebo ja mam najradsej chodit von a pri tomto pocasi sa nedalo... hm...vyhovorka...ale doma cvicit ma nebavi a fitko...to neni moc pre mna...
lenze je tu zas vikend, a same pokusenie v podobe grilovaciek a dobreho vinka...co uz... tez tyzden sa teda zase uskromnim...aby som to kompenzovala... :-D

twatka

caute baby...taq ja som sa odmlcala...skuskove a clovek nema sancu ani dychat nieto este normalne jest...vcera som sa prstihla ze som jedla ya cely den len 1 okruzok chleba...vobec sa mi to nepaci, lebo potom ked mam chvilu cas taq zozerem vsetko co mam poruke...dak ako aj dnes :D ale v utorok mam poslednu skusku, cize od pondelka si to uz budem strazit :) a zacinam sa konecne hybat :) lebo pri tom uceni clovek len kysne :D

A kristinka neboj ja mam presne taqe iste stavy ked mam menzes :D Dam si aj slaninu co normalne vobec nejem :D

kristina30

cauko....aj vy ked dostanete menzes, tak si zjete aj kona..?? a furt neni dost...?? aj ked sa upokojujem ze ked ho mam, tak sa vraj tak nepribera, tak si vtedy doprajem...dobra blbost...co..? :-D

kristina30

ahojte...aky bol vikend..?? ja som trochu zhresila...teda napchavala som sa aj tym cim som nemusela... ale tak co...nemoze ma to odradit...dnes pokracujem... zase striedmo papkat... :-)

kristina30

este na doplnenie...psylium som skusala, nerobilo mi dobre... malo u mna opacny efekt ako-keby, kedze s vyprazdnovanim problemi nemam a nechcem si nato zvyknut, lebo som citala, ze bez toho to po navyku neni take jednoduche...

kristina30

ahoj twatka - vitaj...jasne, pridaj sa... ;-)

Catalina pocuj... tak ja to tiez osledujem, ci je to hlad, ked sa po obede musim doplnit...ale u mna je to skor pazravost... :-D
a s tymi bielkovinami natom daco bude, lebo ked si dam tvaroh, ktory lubim iba na slano mimochodom, tak som plna...
pre ''odpovedam'' vdaka za rady...ja napriklad nejem vobec sladkosti, ale jogurty, sem-tam piskoty, tak to si dam... ja zas nechcem cely zivot si nieco odopierat... chcem si dat aj aj knedlu s dobrym segedinom, alebo pecenu kacicu s loksami... da sa to, viem to, je to len o mnozstve a vydanej energii... ;-)

a inak je posledny stvrtok v mesiaci, tak som sa rano vazila na lacno a teda idem z vychodzej vahy 75 kg a dalsie vazenie o 2 tyzdne vo stvrtok rano a potom na konci mesiaca.... ;-)

twatka

Ahoj kristinka a ostatne kocky :)..velmi rada by som sa k Vam pridala :) Mam 168cm a 70 kg...mojim cielom je do konca septembra dat dole 10kg...rada by som si s vami vymienala rady, recepty a inspiracie na jedalnicky :) takze ak mozem, idem do toho s vami :)

Catali_na

kristina30 .. áno je to určite v hlave.. ale ja som to dnes veľmi sledovala a bol to naozajstný hlad! :D zajtra som naozaj zvedavá čo bude a musím nejako proti tomu bojovať alebo čo... :/