Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechutenstvo

Príspevok v téme: Nechutenstvo
melany222

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Posledné obdobie v mojom živote bolo dosť hektické. Úmrtie rodinného príslušníka, nezhody rodičov, štátnice, rozchod s priateľom. Začala som pociťovať vnútorné tlaky, akoby doľahnutie všetkých tých problémov a strach, čo vlastne život ďalej prinesie. Prvýkrát sa mi objavil problém asi pred dvoma mesiacmi. Zrazu som prestala mať chuť vôbec niečo zjesť. Pociťovala som hlad v žalúdku, ale zároveň som mala zovreté hrdlo a pocit na zvracanie. Nebrala som to príliš vážne a prešlo to. Problém sa mi však o nejaké tri týždne vrátil a pretrváva už vyše mesiaca. Mám pocit, že ak niečo zjem, tak to vyvraciam...našťastie som ešte nezvracala. Bojím sa, že si takýmto tempom vytvorím úplný odpor k jedlu. Som odjakživa štíhla po rodičoch a pár kg navyše by som s radosťou uvítala. No takto si moc ku kráse nepridávam. Uvedomujem si to a chcem urobiť zmenu, ale neviem ako. Vidím jedlo a hneď pocit, že mi bude zle. Snažím sa premáhať, jesť v malých dávkach a čo najviac pravidelne, ale je to obrovské trápenie. Bola som u lekárky, zhodnotila, že ide o stresy...nič ma nebolí, len z času na čas hlava. Dostala som tabletky Costi - ovplyvňujúce centrum zvracania v mozgu. Chvíľu bolo dobre ale zas to začalo. Skúsila som voľne dostupné antidepresíva, pijem bylinkové čaje na ukľudnenie, spomalila som životné tempo, štátnice som si presunula o tri mesiace, v práci som si vzala menej služieb, snažím sa oddychovať, veľa spať, byť so svojimi blízkymi, chodiť do prírody, no napriek tomu sa každé ráno budím s tým istým pocitom - z jedla mi bude zle. Viem, že je hlavný problém vo mne. Ja si v prvom rade musím povedať, že to zvládnem ale mám obavy, že ak to pôjde takto ďalej, tak sa z toho zrútim. Nechcem chodiť po lekároch, chcem si pomôcť sama, ale neviem čo viac už pre to spraviť. Pomôžte mi prosím.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.