Muži ma nudia, neviem sa zalubiť

Príspevok v téme: Muži ma nudia, neviem sa zalubiť
SELENA.k.

Ahojte. Moj problém alebo ako to pomenovať je taký že neviem ako keby ma všetci muži nudili. Málo kedy ma nejaký muž priťahuje alebo ma zaujme. Mala som len jeden vzťah ale aj to bol skôr taký že som dala šancu takemú mužovy pretože okolie na mňa skôr tlačí že prečo je take mudre pekné mladé dievča bez priatela, no ale snim to skončilo už dávno pred rokov ja som ho neľubila aj ked on sa do mna zamiloval ale rozišli sme sa proste . Chodim na rande aj teraz, na kávu ak ma nejaký zavolá ale neviem vždy pár stretnutí a mňa vôbec nezaujmú alebo ma nepriťahujú fyzicky, prídu mi nudní. Vo všetkom, taký šedý priemerný, nejake kancelársky myši s nudnou osobnosťou a začínajúcim pupkom. Ja som dosť vášnivá žena, nie som frigida nemyslite si. Viem sa rýchlo zapáliť aj mi hovoria že som celkom pekná. Mám obdiv od mužov, študujem na vysokej, starám sa o seba. Proste niekedy príjmem pozvanie na to rande, muž sa mi veľmi nepáči ale musim davať šance lebo skončím sama. Ale v podstate sa vonku nudím, kino, káva, vecera a pod. rečí o živote, potom bozk.. niekedy sa mi stalo už aj to že sa im hned postavil iba po jednom bozku na záver rande CO SOM vobec nechápala , samozrejme nikdy nie je sex ani nič. Mám 23 snažím sa si hľadať priatela od 25 a viac do 32 max. Lenže som stále slobodná a túžim po láske. Neviem mne sa páčia muži ktorý sú na úrovni, múdrí, staraju sa o seba, dobre vyzerajú, vedia čo chcú, vedia sa správať, ale samozrejme viem že takých je ako maku. Niekedy ked idem po meste z prednášky vidím nejakeho muža v obleku, aj priťazlivého, na peknom aute to je strašne sexy, neviem vtedy sa len tak v duchu pousmejem že to je sťasťná žena co ho má. Dá sa to nejako zmeniť, alebo to je proste povaha a ostanem sama :/ Neviem či to je náročnosť alebo čo...

agartio

Nehladas pravu lasku. Ale pritom po nej tuzis. Mysel a srdce su v rozpore.
Vysledok teda je, ze si nemozes najst vztah, a uz vobec nie lasku.
Bude to trvat dovtedy, dokym nezmenis svoj postoj v mysli. Cize, kludne aj cely zivot.

skghjf

Selena, ak chces muza v obleku a v peknom drahom aute, urob to ako moja manzelka - podnika v kozmetike a ja jej iba pomaham a kedze chodim s nou na jednania, tak chodim v obleku a na drahom terennom Mercedese, ktory mi vsak defato kupila ona. Takze si ma neklofla manzelka ale ja ju :). Tak sa teda vypracuj a kup to chlapovi, ktory sa ti paci a mas po probleme. Akurat som vcera cital, ze nejakemu arabskemu modelovi neznama darkyna kupila anonymne tiez luxusny Mercedes, takze asi tak, ked si schopna vobec nieco taketo brat do uvahy, tak sa zamysli, ze veci mozu byt uplne inak, ako sa zdaju byt :) Drzim palce

adsadas123

Boze buhuhu, niekto je nepochopeny...vies, kto sudi bude sudeny, ty sudis muzov aky su "nudni" tak potom preco by si nemala ty byt sudena?? Dalsia 23 rocna co si mysli, ze je pupok sveta, ziariaca hviezda a vasniva ja neviem co...proste ludia su zdegenerovany z tych filmov a trapnych blbosti. Troska skromnosti a pokory by neuskodilo. Chlap v opiciom obleku a "peknom" aute je super?? Pre boha ziveho...pre hlupaka kazdy hlupy a pritahujes takich ludi ako si ty sama vies. Vies na svete je VELMI VELA chlapov, ktori budu obdivovat hocico co ma dieru medzi nohami a aj velmi vela zien co budu obdivovat hriadel medzi nohami.

Sejla

Mne je tiež nesympatická, lebo je povrchná proste. Ako svoje prednosti považuje to, že chodí na vš, čo dnes chodí každý blbec, ale nevadí, hlavne že tam išli dobrovoľne a tlapkajú sa po pleciach, že by študovať nemuseli, ale oni chcú a to z nich robí prudko inteligentných a ambicióznych ľudí, pričom je úplne nepodstatné, že študujú nezvýznamný odbor, s ktorým sa neuplatnia, skončia na úrade práce a budú obviňovať tento stát zato, ze ich v skole nic nenaucili. Ďalšia jej skvelá vlastnosť je, že je pekná a stará sa o seba, pod tým si hneď predstavím gelové nechtíky, mejkap, strašne nepohodlné, módne sexy handričky, voňavky a všetko to pozlátko pre prototyp úplne dokonalej ženy z magazínu. A hľadá si staršieho muža v obleku a s pekným autom, pričom ona sama si to isté dovoliť nemôže. A ešte od chlapa očakáva, že ju bude zabávať, ako smutnú princeznu :D

womanish

Selena, ja myslim ze si sa dockala pochopenia, pretoze ziadna zena by nechcela nudneho chlapa. Akurat tym ktore podobneho doma maju sa asi velmi nepaci ze si to povedala "nahlas";) A pre chlapov je kazda zena s narokmi zlatokopka, typicka jesitna obrana. Partnerstvo nemoze stagnovat, jeden od druheho by sa mal ucit nove uzitocne veci, ci uz vlastnosti alebo zrucnosti, skusenosti. Alebo niekomu staci len "pudovy" prinos?
Takze je prirodzene ak k sebe hladas niekoho kto by ta dokazal nejak obohatit, posunut dopredu, zabavit. Jednoznacne je lepsie ostat sam, nez si spravit zo vztahu zivotny kompromis. Ver svojej intuicii. Ale tiez nezabudaj na sebakritiku.. pretoze kazdy mame pravo len na takeho partnera, aki sme my sami. Co teda mozes ponuknut ty?

TheDevilMe

Nech uz je autorka tohto prispevku akakolvek,myslim,ze nic prospesne z tychto prispevkov zatial nema.

Ja by som sa na to pozrela z tej dusevnej stranky. Co u muza hlada v jeho osobnosti? Co ju pritahuje v jeho vnutri? Pokial si na toto nebude vediet odpovedat,tak bude pokracovat ako doteraz.