Muži ma nudia, neviem sa zalubiť

Príspevok v téme: Muži ma nudia, neviem sa zalubiť
SELENA.k.

Ahojte. Moj problém alebo ako to pomenovať je taký že neviem ako keby ma všetci muži nudili. Málo kedy ma nejaký muž priťahuje alebo ma zaujme. Mala som len jeden vzťah ale aj to bol skôr taký že som dala šancu takemú mužovy pretože okolie na mňa skôr tlačí že prečo je take mudre pekné mladé dievča bez priatela, no ale snim to skončilo už dávno pred rokov ja som ho neľubila aj ked on sa do mna zamiloval ale rozišli sme sa proste . Chodim na rande aj teraz, na kávu ak ma nejaký zavolá ale neviem vždy pár stretnutí a mňa vôbec nezaujmú alebo ma nepriťahujú fyzicky, prídu mi nudní. Vo všetkom, taký šedý priemerný, nejake kancelársky myši s nudnou osobnosťou a začínajúcim pupkom. Ja som dosť vášnivá žena, nie som frigida nemyslite si. Viem sa rýchlo zapáliť aj mi hovoria že som celkom pekná. Mám obdiv od mužov, študujem na vysokej, starám sa o seba. Proste niekedy príjmem pozvanie na to rande, muž sa mi veľmi nepáči ale musim davať šance lebo skončím sama. Ale v podstate sa vonku nudím, kino, káva, vecera a pod. rečí o živote, potom bozk.. niekedy sa mi stalo už aj to že sa im hned postavil iba po jednom bozku na záver rande CO SOM vobec nechápala , samozrejme nikdy nie je sex ani nič. Mám 23 snažím sa si hľadať priatela od 25 a viac do 32 max. Lenže som stále slobodná a túžim po láske. Neviem mne sa páčia muži ktorý sú na úrovni, múdrí, staraju sa o seba, dobre vyzerajú, vedia čo chcú, vedia sa správať, ale samozrejme viem že takých je ako maku. Niekedy ked idem po meste z prednášky vidím nejakeho muža v obleku, aj priťazlivého, na peknom aute to je strašne sexy, neviem vtedy sa len tak v duchu pousmejem že to je sťasťná žena co ho má. Dá sa to nejako zmeniť, alebo to je proste povaha a ostanem sama :/ Neviem či to je náročnosť alebo čo...

calvintan

Takéto typy žien, dievčat sú v dnešnej dobe čoraz častejším zjavom v spoločnosti. Navonok sa tvária korektne, sú spoločenské, tvária sa ctižiadostivo, posobia empaticky, ale vo svojom vnútri sú presvedčené o svojej jedinečnosti a bezbrehej výnimočnosti.
Všetky tie talafatky o bezvýznamnosti jej štúdijného odboru sú o ničom, každý si myslí, že to čo vyštudoval on je to nadoležitejšie, podstatné je ich to presvedčenie o ich jedinečnosti.
Poveim to tak mám sestru, ktorá bola kedysi rovnaká ako tu žieňa /skor ešte dievča opisuje/a nedopadla moc dobre. Momentálne už dávno po tridsiatke, stále sama, kariéra super, ale vnútri totálne prázdna nádoba a dosť sa zmenila, stala sa z nej jedna mrcha na chlapov, proste sa im segra začala mstiť hlava nehlava.
Druhý príklad, absolvoval som stretávku, tam tiež jedna takáto "silno žiariaca hviezda" priam zahviezdila. Zatrpknutá, zlomená, sama a doslova troska.
Toto správanie sledujem aj u svojich mladších kolegýň, ktoré sú tiež presvedčené totálne o svojej výnimočnosti, vnútorne to doslova prežívajú uff asi je teraz taká doba, alebo len proste život, ktorý sa zas a znova opakuje.
Tým nechcem povedať, že žena nemá byť sebavedomá, vzdelaná, vedieť čo chce, ale všetko má svoje hranice tak načo premrhať niečo čo už vekom možno nepríde. Jasné potom sa to zaobalí do skvelej kariéri a iných kecov, ale už tam bude možno len zase ten vnútorný pocit sklamania, zase ten vútorný pocit, ktorý sa bude pred svetom tváriť korektne.

SELENA.k.

zato že neviem gramatiku ste ma odsudili, zato že sa mi nepáčia murári ste ma odsudili, zato že študujem ste ma odsúdili, zato že som chcela radu ste ma vysmiali... nemám tu čo hľadať. Zase som sa dočkala len nepochopenia, ako vždy.

mango.tree

no skoro som ti isla napisat, ze ja som na tom tak isto, ale ako som docitala, tak veru nie. nehnevaj sa, ale z tvojich popisov a vyjadrovania mi pride, ze ani ty nemas osobnost, tak tazko mozes pritahovat a zaujat nejakeho charizmatickeho muza ;) ako tu pisali, skor si len obycajna studentka, akych su tisice, dost zbytocneho a priemerneho odboru, co studuju opat tisice, s poziadavkami na auto a vyzor chlapa, co ta zabezpeci, co su tiez tisice mladych sloveniek rovnako zamerane. z toho vyplyva, si presne rovnako priemerna, ako opisujes chlapcov s ktorym randis.
ja suhlasim len s castou, ze je hlupost sa do tohoto silit, ani ja nikoho nemam, dlhodobo a ked to niekto riesi a cuduje sa, tak mam v pazi. maloktory z dnesnych muzov ma pritahuje a ked aj ano, skoro vzdy tam je nejaka prekazka (zenaty atd.) tiez som to tak robila, ze chodila na rande aj s tymi, ktori ma vobec nezaujali, ze ved dam tomu sancu uvidim, ale zvacsa to tam aj skoncilo, oni sa chceli stretavat nadalej, ja nie. lebo ked to tam raz proste nebolo, tak nebudem zbytocne marit svoj ani ich cas. a nikdy som s nikym nechodila ako ty, ze len aby si niekoho mala, takze aj to svedci o tom, ze si slaba osobnost, tak pracuj na sebe, ked chces mat muza s osobnostou

Larrra

ja mam podobny problem, mam tiez 23 a vsetci sa mi cuduju, ze nikoho nemam, ale mne sa nikto nepaci, proste ma nikto nezaujal a ked sa raz za uhorsky rok stane, ze sa mi niekto naozaj paci, tak jednoducho nie je mozne, aby z toho nieco bolo, ja nemam nejake extra naroky, ani necakam dokonalost, ved ani ja nie som dokonala, ale inteligentny, vzdelany muz, ktory je sympaticky, vie co chce a ma rad sport, asi neexistuje, takze asi si budem musiet najst niekoho, len preto aby som s niekym bola, lebo nechcem byt navzdy sama

patrik66

proste spĺnaš definíciu toho, čomu sa dnes hovorí zlatokopka, všetci ostatní sú priemerní a tupí, len ty si dokonalá, na tvojom mieste by som nechal tú školu a radšej išiel si hľadať niekoho, kto ťa zabezpečí a kto bude nadpriemerný

SELENA.k.

XXY - s tym jednym som mala sex, milovanie... bolo to fyzicky intenzivne ale to bola jeho jedina pozitivna stránka inac ma nudil, bol to taký nevýrazný tip, inac sme nemali nic spolocne.. bol v podstate take decko, . vždy len prechádzka a kofolka neviem nuda proste, chcem nieco viac.. a u neho som zistila že som vášniva a to proste viem lebo to cítim.

Malachitka- no ved to a už ma to nebavý... aj tak to nemá buducnost nudia ta, nepritahuju, nezaujmú...len aby si volaco mala no ja uz budem radsej sama...