Horúčka po konizácii

Príspevok v téme: Horúčka po konizácii
silvia9

Ahojte...Mám 21 rokov žiadne deti...20.5. mi bola robená konizácia na jednodňavej chirurgii...Prvý týždeň bol dobrý...nemala som bolesti, nekrvácala som iba som mala slabý výtok...Brala som antibiotiká a lieky proti krvácaniu...po týždni sa všetko otočilo...v sobotu som začala mať bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou...myslela som že je to v pohode lebo som ju mala dostať dnes...v nedeľu som sa obsypala úplne celá...a to som mala dobraté už všetky lieky a v noci mi teplota vyskočila na 38,2...ktorá trvala dva dni...od včera mam slabé krvácanie a hrozné bolesti v krížoch ledva sa postavím s postele...mohla som dostať nejaký zápal po konizácii aj ke´d som bola chránená antibiotikami??v pondelok by som mala nastúpiť do novej práce ako opatrovateľka k postihnutým deťom a neviem či to smiem...poradte prosím...:/ ďakujem

RNG

Zialbohu je plno infekcii, na ktore su rozne atb neucinne.
Preventivne, skor nez zistis o aku infekciu sa jedna by som bral NAC, roztok citricidalu a extrakt z oreganovych listov(oleuropein, minimum 200 mg) To je kombinacia dost sirokospektralna na rozne infekcie, vcitane mnohych, na ktore atb nezaberaju.

silvia9

Moja gynekologička čo mi to robila má momentálne dovolenku...bola som pri obvoďáčke a tá mi predpísala ďalšie antibiotiká na zápal...len sa bojím že mi to nejako neustupuje...a neviem či by som teda mala nastúpiť v pondelok do práce...:/