Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?

Príspevok v téme: Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?
WinniePooh

Mam pocit, ze zijem v minulom storoci. Netvrdim, ze nepoznam chlapov, ktori su uvaria a operu aj sami ale vacsina v okoli to nerobi! Akoby zena nechodila do roboty a nemala sama toho vyse hlavy, co si o tom myslite? Ja osobne si objednavam menu a to mi staci na obed aj veceru, kedze chodim o 5 domov, veceru mavam uz len velmi lahku. Varim len raz, max 2 a peciem raz v nedelu. Nechapem, ako moze nejaka zena prist unavena z roboty a este sa starat o velke dieta?

kardinal

"poznam mnoho zien, ktore rozvodom ozili"

to je to... rovny rovneho si hlada ...

ja nepoznam ziadnu rozvedenu zenu :)

Agnes998

Maoam: to mas pravdu, poznam mnoho zien, ktore rozvodom ozili, opekneli, tvrdia, ze su stastne rozvedene a konecne stastne. Mnohe zeny manzelstvom len stratia a neziskaju nic.

WinniePooh

Tak som rozprudila dobru debatu, som rada.. Nebyvame spolu, ale hrozim sa toho, lebo oni maju doma total patriarchat! Tato a brat si sadnu za stol a mama ich obsluhuje, mne sa to protivi!! Plus zacinam rozmyslat, ze sa nikdy nevydam a ani nebudem mat deti.. Vid moja nova tema..

Maoam

hoci, prispevky niektorych panov sluzia ako provokacia, to je dufam, väcsine jasne a maju za ucel najmä provokaciu a nasledne reakcie, ktore danych ludi 'tesia'...

lenze osobne si myslim, ze by bolo na mieste byt FER a podat veci take, ake skutocne su, nic nie je ani cierne ani biele, hold len kazdy vidi to, co vidiet chce, ze ano...rsp. to, co mu vadi vo svojom vlastnom zivote a zvysok nevnima

Maoam

no neviem, co na to povedia zeny, ktore su zivitelkami rodiny, chlap neurobi nic (nepracuje, ani doma prstom nepohne), este sa kurvi, kade chodi a zenu psychicky ci fyzicky tyra, alebo kombi oboch, ok, zena sa rozvedie, dotycny neplati ani vyzivne, ok, zaskoci stat, zasa roky sudy a tychto pripadov su miliony......

takze nie kazda zena manzelstvom ziskava, casto je to praveze uplne naopak, ale to by si niektori muzi nedokazali priznat

potom, mili pani, neviem - naco ste sa ZENILI, :DD, ked to teraz 'zrejme lutujete'

no ja neviem, osobne mi rukami preslo XY slobodnych mamiciek a la ' z ruky do ust' a oteckovia tych deti boli za horami dolami a je to strasne rozsireny jav, tak sa tu nehrajte na to, ze zeny vas len vyuzivaju, casto je to bohuzial naopak...

a ak vas s prepacenim se*ie fakt, ze su zeny, ktore su vychcanejsie, alebo vypocitavejsie a vedia si to vopred dobre zratat, tak hold vas problem, ze ste sa nechali nachytat a sli ste do manzelstva s takou zenou, ale zrejme rozhodol za vas vas ud a nie rozum

Myska - ty s tym novym teda uz zijes v spolocnej domacnosti? zda sa, ze si zasa raz trafila vedla, co? :-//

zenuska

v celej historii ludsta bolo vykoristovanie a ziskavanie na ukor niekoho beznou sucastou..je len na kazdom ako si to v zivote zariadi,ak nebude bojovat o svoje prava,tak vzdy sa najde niekto,kto mu ich bude brat az dovtedy,pokial mu niekto neklepne po prstoch..zena dieta porodi,vychovava ho odmalicka a je na nej ci z neho vychova leniveho egoistu alebo utiahnutu trubu bez stipky sebavedomia...a to iste plati nielen doma,ale aj v celej spolocnosti,mas len tolko,kolko si uchmatnes pre seba a nenechas si to zobrat..jasne,ze zena nema doma robit sluzku a ked treba nieco sem tam opravit,tak si to urobi sama alebo si zavola opravara,na leniveho chmula sa treba vykaslat,treba si najst pekneho mladeho zajacika a uzivat si zivot,ak bude otravovat ako ako male decko,traba ho poslat do predskolskeho zariadenia,lebo uz odvtedy sa deti ucia samoobsluzne cinnosti..ja niekedy navarim sem tam samozrejme,ze len pre seba a iba obcas ponuknem aj zajacika,ked si zasluzi,inak jeme kazdy sam alebo spolocne v restauracii,s upratovanim sa dohodneme,kto kedy co a vlastne so vsetkym..a takto si v pohode a stastne zijeme uz velmi vela rokov a nerobime si zbytocne problemy..