Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?

Príspevok v téme: Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?
WinniePooh

Mam pocit, ze zijem v minulom storoci. Netvrdim, ze nepoznam chlapov, ktori su uvaria a operu aj sami ale vacsina v okoli to nerobi! Akoby zena nechodila do roboty a nemala sama toho vyse hlavy, co si o tom myslite? Ja osobne si objednavam menu a to mi staci na obed aj veceru, kedze chodim o 5 domov, veceru mavam uz len velmi lahku. Varim len raz, max 2 a peciem raz v nedelu. Nechapem, ako moze nejaka zena prist unavena z roboty a este sa starat o velke dieta?

Hakiram

GoFruit - to si napísal presne bez ohľadu na pohlavie... Keď sa niekto zaľúbi, skončí tak, ako si vôbec nepredstavoval veru ))
Láska, láska - tá robí divy :-)

GoFruit

Sejla a potom kde bola chyba?
Myslela som ze muzi to vobec nerobia ale tak asi ich je máličko.
Olesaja drzim palce ale mozno sa raz zalubis bezhlavo a skoncis ako nechces...
Dnes by som sa uz ani ja nevydavala ale tak co uz.

lilyianka

GoFruit, môj to tiež robí .. napr. umývanie záchodu je výsostne jeho a ja mu to rada prenechám :) a okrem toho uprace, uvarí, poumýva ... býval predtým pár rokov sám a bol zvyknutý to všetko robiť ..

Agnes998

GoFruit: moj priatel to robi :-) Zil dlho sam, tym nemyslim ani tak single, ale tak, ze so zenou nebyval a vsetko si robil sam. A pritom si doma udrzuje poriadok, nie bordelove doupe ako mnoho chlapov. Chlapa si treba vediet po prve dobre vybrat a po druhe nerozmaznat. Lebo si rychlo zvykne to prestat robit.

Sejla

olesaya si v pohode, používaš vlastný rozum, vidíš veci realisticky.
GoFruit - moji dvaja bývalí to robili a ešte ktomu boli vynikajúci kuchári.

Sonjaa

olesaya - tak ti prajem, nech sa ti v tvojom "nenaprogramovanom" a inovatívnom živote darí...
A propo.. vôbec si nepochopila, o čom som tu písala - súdiac podľa tvojej poslednej reakcie

GoFruit

Ma z vas niektora chlapa co vydrhne zachod a umyje vanualebo vydrhne drez a ked umyva riad tak vycisti zachytavac v odtoku? Robi toto nejaky chlap?