Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hrdla pri prehĺtaní

Príspevok v téme: Bolesť hrdla pri prehĺtaní
Denis12345

Dobry den chcem sa spytat strucne 2 tyzdne dozadu ma zacalo boliet hrdlo hlava sopel som mal teplotu atd. dal som si acylpirin na dalsi den ma bolelo iba hrdlo a mal som sopel a tak som si zakupil strepefen+ florsamin ale bolesit neustopovali tak som siel k lekarovi ktory mi dal antiobiotika ktore beriem 4 den ale bolest hrdla trosku ustupila ale akoby ked prehltam mam taky pocit ako keby som vnom nieco mal zaseknute alebo tak vcom moze byt problem antiobiotika beriem duomox 1000+flavamed prosim o skore odpovede ak viete dakujem.

Mimulus

Každá baktéria je iná a na niektoré je naše telo menej odolné takže infekcia môže pretrvávať dlhšie. Ak máš ale chrípku alebo nejakú inú virózu tak ti ATB určite nepomôžu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.