Bolest chrbta

Príspevok v téme: Bolest chrbta
Denis12345

dobry den este by som sa chcel spytat na bolest chrbta cez zimu som posiloval a cvicil sme tam kde boli nizke teploty a pri cviceni sme sa zohrali tak si dali dole svetre a cvicil iba v trickach tym padom som prechladol zacalo ma boliet chrbat z nicoho nic tak som siel k doktorovi ten ma odporcucil k ortopedovi pretoze ta bolest prechadzala do prs ortoped mi dal lieky a injekciu a nezabrala tak ma poslal na elektroliecbu a nezabraala a tak som potom nesiel ani za ortopedom dalej isiel som sa dat vymasirovat a to mi trosku pomohlo ale kazdy den ma boli chrbat ale zvykol som si natu bolest ale chcem sa jej zbavit ved mam 20 rokov tak som siel opat obvodnemu a ten mi povedal ze mam si nanu zvykat pocas zivota a ze po pripade ak bude velka dal mi tabletky dorsiflex 200mg ale mne kazdy den boli ten chrbat tak chcem sa spytat ako dalej mam postupovat dakujem tu je sprava z ortoped.vysetrenia

vo frontalej rovine th segmente s forme vykrivenie,obmedzena dynamika citlive paravertebralne svalstvo maximum bolesti v oblasti costotransverslanych spojeni th 10 1 sin pri palpaci hmatne myogelozy, pritomne pseudoradikularne drazdenie, kozny kryt intaktny bez zapalovych markant, hrudny kos bez deformity

dg costotransverzlany blok th chrbtice

dakujem za odpvoed