Masturbacia

lea128

Lara, ked to chces fakt obmedzit, potom je dobre, ze si sa rozhodla tak, ako ty sama uznas sama za vhodne a nedala si sa tu nicim zmanipulovat:) A preto ze psychika robi vela, vsetko sa da... Kazdy nech robi to co mu vyhovuje. Tu su len ludia, ktori vedia ponuknut rozne pohlady na vec...

Lunieta

2 roky, ou... vzťah bez sexu musí byť pre neho utrpenie, aj keď sa to snaží nedávať najavo, pretože sa obáva, že by ťa stratil.

Sisi111

Nikto nie je debil (česť výnimkám :) ) akurát každý povedal svoj názor...Keď niekto chce masturbovať nech masturbuje, kto nechce nech nemasturbuje. Potom však bacha nato aby nebol sex. frustrovaný, ale neukojí sa len preto lebo ,,je to zlé"... tým narážam najmä na fanatických kresťanov

fero11111

bo ked vies pisat taketo kraviny lepsia hudba jak masturbacia ta si mimo a mozes ist rovno za mnisku ... lol original asi preto som to s toho usudil

lara55

ani som necakala, ze sa tu rozprudi takato debata.
s priatelom som skoro dva roky. ale som presvedcena, ze to chcem obmedzit, dakujem za vsetky rady:)

Sejla

fero :D odkial si usúdil, že som fanatatická a ešte aj kresťanka :D
A lea128 zase naznačuje, že som debil :))
A to na základe troch stručne položených otázok, klaniam sa nad vašimi jasnovideckými schopnosťami :)

DJ3

Moze davat prednost masturbacii preto, ze poriadny-vasnivy sex s muzom este nezazila. To su dve velmi rozdielne veci, ktore sa nedaju porovnat.

p.d.

Ja len tolko. Ja ako krestan som to vyriesil tak, ze obcas sa uspokojim a potom sa z toho vyspovedam. Ja som na ine riesenie neprisiel. Vsio.

fero11111

jonas a ty si fetoval tiez

tak ukazka z filmu pupendo

je to totalne vystihnute :) zacina to hned na zaciatku inak film uzasny

www.youtube.com