Milujem ho, no on mi stále klame a nechce si to priznať,neviem ako ďalej..

Príspevok v téme: Milujem ho, no on mi stále klame a nechce si to priznať,neviem ako ďalej..
MiškaNovotna

Mám priateľa už rok a pol,za posledných 6 mesiacov sa hádame tak dva-krát do dňa,stále.Bol možno týždeň čo sme sa nehádali.Neviem ako ďalej,stále mi klame,už miliónty krát sa opil za mojim chrbtom a nakoniec som sa to dozvedela(ako aj dnes),povedala som mu že sa sním chcem porozprávať,znervóznel začal po mne húkať ako vždy a už bolo,vypol telefón...Keď mi nakoniec zdvihol,povedal že "a čo?a čo do pi*e? čo som spravil?hento? a čo?... "
Teda nepovedal,nahúkal mi to do telefónu,už to nezvládam.Neskutočne veľa krát mi sľúbil,že sa napraví,že už nikdy na mňa nezdvihne hlas,vždy to spravil.Neviem mu ale povedať to konečné-odchádzam ,je koniec.:(Toľkokrát som už nad tým rozmýšľala.Milujem ho neviem si bez neho predstaviť ani jeden deň.(myslím z psychickej stránky,že viem,že ho proste mám)Možno je to z toho zvyku,alebo zo strachu ísť ďalej.Mali sme toho toľko naplánovaného.Neviem čo robiť,už naozaj skutočne nevládzem.Prosím Vás blbé komentáre si nechajte:(prosím len o radu...

fero11111

nieeee ja len poznam pripad osobne ju nepoznam :)))tu 40 rokov co zila s muzom a nema 40 ale viac ale poznam taky pripad ze snim zila 40 rokov :) a dodnes ho miluje napriek bitkam setkemu alkoholu

ta moja kamoska ma 29 ja mam 30 :)) cosiiiii hehe a ona zalubila sa tiez do alkoholika :) ktory ju podvadzal s dalsimi 2 :) a ked som jej to hovoril neverila konecne stretla v mestu jednu znich snim a jej doplo a po mesiaci uz ju bol pozriet v praci pise jej sms na net ona odolava uvidime dokedy :)

alkohol

fero a mozem mat na teba osobnu otazku?
nie je tato tvoja 40 rocna kamoska ta, ktorej nosis kvety a nezabera to?
pravdaze, ak nechces, nemusis odpovedat

alkohol

:-) fero, ako vravim, mas pravdu, len si uvedom, ze toto je forum pre vsetky vekove kategorie a inteligencne stupne, keby Miska nebola este dieta (ale nakoniec je to problem aj niektorych dospelych zien, ako Tvojej 40 rocnej kamosky) alebo bola trosku inteligentnejsia, vedela by co robit a nepisala by sem

fero11111

sorry ale mi to lesie neskutocne na nervy kazdy bozi rok mesiac den chujove temy pije neodidem milujem poznam pripad ked 40 rokov jej trvalo pokial pochopila a aj tak ho miluje a le musi odist od neho :D proste ... a najlepsie je ze oni vedia ze si znej dobry den robi a pritom druhy by jej dal modre z neba :) a jebe nanho

alkohol

fero, :-)) ty musis byt riadny hot temper ked hned takto reagujes, samozrejme mas pravdu, lenze ja som za kulturnejsie vyjadrovanie sa, mlade dievcata su este naivne, neskusene, myslia si, ze priatela zmenia, ale nezmenia, Miska musi vediet, ze ak je to este aj nie cisty alkoholik, ze ku tomu urcite speje a napriek tomu ho stale miluje a nevie co ma robit, Miska, utekaj od neho kade lahsie ak chces byt stastna

fero11111

lebo neznasam toto tote zeny to iste mam pri sebe kamoska alkac tazky a vkuse ho miluje a picoviny nekonecne a dokoola a aj jej prve milujem ho hned nazov vypisuje a aj tak sama vie ze hoc co napiseme bdue snim ... len sa potrebuje vyplakat asi uz ju nikto v reale nechce pocuvat ... takze preto lebo sama pise a sama vie co mam urobit a aj tak to neurobi

sleeper

Naslubuje, čo chceš počuť, ale nikdy, nikdy sa nezmení kvôli tebe. A never tým rečiam že ťa miluje. Len ťa využiva.

alkohol

nech su Tvoje dovody preco s nim ostavas akekolvek, musis ich prekonat a mala by si sa s nim rozist cim skor, chapem, ze ho milujes, ale si uvedom, ze pol roka sa hadat 2x za den, to uz nie je vztah, to je trapenie a navyse alkoholika nezmenis a zit s alkoholikom sa rovna samovrazde, ked si toto uvedomis, rozist sa s nim nebude tazke