Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

Jennifer1001

No ja som ich tiež užívala a možem len doporučit len sa chcem opýtat či gynekológ/gynekologička predpíšu aj 2 balenie ked ich o to požiadate?

soffa

ak ho beries raz rocne,tak sa da.napriklad ked ide clovek na dovolenku k moru.brala som to 2 krat a ziadne neziaduce ucinnky som nemala.a je len na predpis

Engi...Erika

Ahojte...Chcela by som vedieť že kolko dní pred menštruáciou by som to mala začať brať...aa kolko je asi cena...???

nikita_bloom

Ahojte dievcata,
trosku som v pomykove a neviem, ci mam tieto tabletky teraz uzivat dlhodobo, alebo nie. Podla vasich reakcii, co tu citam, uzivanie Norethisteronu kratkodobo je ok, ale dlhodobo uz nie. Mne lekarka zistila Myom, polyp, a daku mykozu na kt. ma lieci. Predpisala mi Norethisteron, ale nespominam si, co hovorila o dlzke ich uzivania. V lekarni mi vydali na recept 3x30 tab. balenie (tusim som nic neplatila). Beriem ich 10 dni, potom pauza a tak, ale neviem, ci mam vybrat vsetky tabletky, alebo nie. To by vychadzalo na nejake 4 mesiace. Neviete mi niekto poradit? A ake negativne ucinky to moze mat pri dlhsom uzivani? Dakujem.

ingrid k.

teri, kludne ber, neboj sa. Ved ten liek je na to určený. Ja beriem antikonc. & už deväť dni pred dokončením blistra mám špinenie. a presne na toto mi ho lekárka predpísala. beriem ho každý mesiac deväť dni a potom mi príde menštr. takže neboj, je to v pohode. ved čo je lepšie pokaziť dovolenku 8 dní s menzesom a ani biele nohavice s nebudeš môcť obliecť, alebo si dať tabletku a mať pokoj.