Candida albicans

Príspevok v téme: Candida albicans
mio

Ahojte našla som tu veľa tém venujúcim sa problematike candide ale... Ja mám problémy od 15 rokov liečené pravdaže klasicky macmiror,gynoflor a nvm čo všetko plus mastičky ktoré ma postupom času začali páliť. O niečom takom ako candida existuje som sa dozvedela asi pred polrokom keď som sa začala o to viac zaujímať týmto rokom to bude 4.rok čo mám problémy nie stále pretrvávajúce boli obdobia kedy to bolo ok...Kultivácia mi bola robená priebežne väčšinou som tam mala výskyt baktérií z čriev ale nie vo veľkom množstve..Od Októbra som mala taký dosť stresový rok málo spánku , slabosť, únava a všetko dokopy pred necelými dvoma mesiacmi keďže som začala mať opäť problémy s výtokom šla som ku gynekologičke opäť mi spravila kultiváciu a bola mi zistení Candida Albicans ale vo veľkom množstve nemám papiere pri sebe takže nvm ako veľmi. Nasadila som si dietu ale keďže som ju nestihla úplne dodržať zmenila som jedálniček na vela zeleniny, múku špaldovú alebo celozrnnú, kokosovú , kokosové mlieko nikdy som však nejedela nejako extra zle sladké som úplne vyradila a nahradila steviou, čaje Lapacho, alebo čerstvý zázvor. Okrem toho môj jedálniček keďže vela vecí nemusím bol celkom obmedzený. Opäť si nasadím ale tú prísnu diétu keďže už mám čas sa venovať teraz svojmu zdraviu. Ale však nie som si istá ktoré probiotika a vôbec doplnky stravy si mám zaistiť ? čítala som veľa diskusií ... alebo mám ísť na imunologiu kde mi budú dávať vakcínu proti candide ? alebo ako mám teda pokračovať? som z toho zúfala pretože mám problémy aj s nadúvaním a výtokom okrem toho má to veľmi divný zápach ako zhnitá zelenina .mala som aj dosť velké krče v bruchu ..a práve tri posledné dni mám veľmi silný hrudkový výtok dala som si gyntimu ale keďže je to len prevencia pre dodanie lactobacilov asi veľmi nepomôže ...okrem toho gynekologička mi opäť predpísala gynoflor plus polygynax ale mám už na ne alergickú reakciu pálenia a svrbenia :/

pia

ebi7777. ja mam doma jednu plnu igelitovu tasku liekov, za lieky som minula tisice ....bola som u imunologa, gynekologovia, kozny ekari, reumatologpvia, hematolog, plucny, nefrolog.....nikde nic, akurat vysoke aslo(mala som hnis pod zubom),,boleli ma kolena a ruky...mam trvale palenie vulvy , co bude asi neco kozne lichen alebo neco take, o mesiac musim na biopsiu...rok mam vkuse silne biele vytoky, lekari nevedia z coho, resp. sa vyhovoria ze je to NORMALNE..liecitelom uz tiez neverim, zhlabli odomna peknu kopku penazi , bola som u jedej liectelky-cinska medicina, akupunktura mi pomohla na velke ,,kulove" dala mi nejake somariny co nepomahaju a vyzmykala o kopec penazi...clovek je unaveny , zufaly, nevie co ma robit a stale sa trapi

ebi7777

bola som za troma liečiteľmi, nepomohli, až som natrafila na jedného klasického lekára, ktorý však má na terajší liečebný systém úplne iný názor, takže ma liečil nezvyčajne,, hoci to mi predpísal zopár liekov z lekárne,,, plus k tomu lieky na bylinnej báze,,, a všetko sa dalo doporiadku,,,, môžem dať kontakt na toho lekára, je z košíc

ebi7777

mio,,obyčajný lekári ti s tým problémom nepomôžu,
mala som podobné problémy,, a tiež si moja obvodná myslela, že si namýšlam,,,,
výtoky, chronická únava, akné, problémy so srdcom.....
v tele sa rozmnožia baktérie, plesne, poprípade vírusy.. a takto to dopadne...
krvné testy na jedničku stále =
klasický lekári takéto veci neriešia..

mio

kabel candivac som ešte neužívala dávala som si Biogaiu ale myslím že to nejaký účinok určite nemalo kedže som to užívala pár dní a okrem toho nič iné... Pia tak dúfam že ti autovakcína pomôže ja som vlastne taký \"začiatočník\" takže asi mi nič iné neostáva len skúšať vyskúšam tú imunologiu uvidím čo to spraví.. ako pozerám táto pliaga straší veľmi veľa ľudí a nedá sa jej ľahko zbaviť :/...ebi7777 je to možné že niečo v tele mám skryté čo pomaly dáva do pohybu ďalšie zdravotné komplikácie ale naozaj to berie človeku zo života plus môj obvodný lekár už na mňa pozerá ako na hypochondra

mio

vynechala som a nie zahnisané mandle nemám ale bývala som často chorá problémy s dutinami:/ plus mi začali problémy urologické 15 x krát za deň idem na wc bolesti v chbtici s vystrelovaním do nohy avšak nič mi nenašiel urolog všetko v poriadku tak nvm či je to len hyperaktívny močový mechúr alebo zapríčinené candidou nato mi prišli pred 4 mesiacmi plus mám atopický ekzém ktorý mi začal ešte rok dozadu cez zimu ..

pia

imunologicke vysetrenia su na prd, mne nezsitili nic a mam vkuse problem s vytokom ..brala som uz 3 druhy imunomodulandov, injekcie a nepomohlo nic...teraz cakam na autovakcinu LEN S TYM DETAILOM ZE MNE KVASINKY V KULTIVACII NIKDY NEVYJDU