svrbenie penisu a vyrazki

clipo

pravdepodobne je to papilomavirus... alebo inak HP virus. je to v podstate to iste ako bradavica na pokozke.... neboj nieje to smrtelne xex... je to v podstate virus ktory ma velka vacsina ludi... na nestastie pretrva v tele po cely zivot ale nieje az tak velmi skodny.. niekedy sa prejavi svrbenim alebo bielimi malilinkymi bodkami na prstenci zaluda... ked sa stane ze ten virus zacne otravovat viacej tak treba zajst k lekarovi ale inak uplne staci nejaka mast a preventivne dobra hygiena...

kobe24

ahoj mam skoro podobny problem mam cervene flaky na zaludy co mam urobit? a este ma svrbi penis mam to jeden den ale vyzera to ako vyraska nieje to niaka choroba ?

Penoliecitel

Mno chlapci v prvom rade higiena ta je najdolezitejsia nebit gejom a uzivat si zo zenou :) moje radi su k nezaplateniu kazdi den aspon 1-2 vihonit a je to preč

patan

a este by som chcel vediet ze ci sa mi nieco take mohlo urobit po pk infuzia(cievkovanie)pouzili pritom aj gel prosim poradte mi

peter m

ahoj mam taky problem ,svrbi ma penis ale hlavne asi vrchna cast predkožky neviem co to m ože byt nemam ziadne vyrazky a ani zacervenanie , poradite te mi ?dakujem, sprachujem sa dva krat denne!