Čo chcú ženy od mužov počuť

kaprik

slunce007: a co by sa stalo keby som jej to povedal uz na prvom rande? :) by som sa jej tak vazne pozrel do oci a ze - "citim nieco velmi zvlastne, nieco take uzasne ked som s tebou, taky pocit spojenia a HARMONIE, este nikdy pred tym som to nezazil..." :D

Mimulus

,,ze je niecim vynimocna ina ako vsetky ostatne.,,

Tak toto jej určite nehovor, pretože to len potvrdzuje aký si strašný sukničkár :D

Ja som za úprimnosť - opíš čo sa ti na nej páči - veď pre niečo si sa do nej zamiloval. A určite to bude ok.

slunce007

Len pozor nieze jej to povies ma zaciatku lebo by si to mohol pokaslat, toto mozes povedat ked sa uz poznate viac a citis aj z jej strany naklonost... Vtedy si ju priputas viac k sebe!

slunce007

Povedz jej: ze to nieje nahoda ze ste sa vy dvaja stretli, ze pri nej citis nieco silne magicke... ze si to doposial pri ziadnej inej zene takto necitil, ze je niecim vynimocna ina ako vsetky ostatne. To na baby zabera, aj na mna zabralo :)

pompom

Najlepsie je ked obe strany citia ze sa vzakomme nasli vzajomni protazlivost a si z toho obaja ocareny.to je kef parkrat v zivote stretnes cloveka kt je presne tvok typ a ked toyo iste citi aj druha strana.len parkrat sa to v zivote cloveka stane.a ked aj povahovo su si blizky tak to je najlepsie.
Ked sa najdu vzajomne sympatie proste sa nasli.

carlita

Mňa vždy zaujíma KDE robí a kolko zarobí aby som vedela či to ma s ním budúcnosť:-))Nebudem predsa mrhať mojím drahocenným časom:-)..a ked bude sympatický,pohode chalan tak to je len do plusu:-)))má šancu

sweet dream

niekto to tu uz naznacil ale mna by najviac dostalo keby mi nieco zaspieval/zahral na klaviri najlepsie obe veci sucasne :D
ja by som sa k nemu pripojila a nase duse by sa zharmonizovali do dokonaleho suladu :DDD
nie ale fakt by sa mi to pacilo :))

Cindy35

inak viem aj co zeny na prvom rande nechcu pocut. napr. kolega ma pravidelne informuje co vysmrkal a kolkokrat sa za noc budi kvoli moceniu.
Brav mi zasa rozpraval ze sa mu nepozdava, ze mu nevychadza maz z usi - ale tak to nebolo na prvom rande.

a nedavno som bola na drinku s jednym armadnym doktorom a ten mi dopodrobna opisoval ako amputoval ruky a nohy v Afganistane, mohla by som zit aj bez tychto "dolezitych" informacii

iny znamy nam asi pri tretej navsteve u nas nam aj so sestrou ukazal na stole svoju novu obriezku - hrozne sme sa smiali na tom, ale nemalo by sa to

Cindy35

uplne najviac zaberie, ked jej povies ze je Zena Tvojho zivota

a samozrejme, ze ked sa na nu pozeras, tak uplne si vies predstavit ake by ste spolu mali krasne deti