Jedna otazocka ohladne kardia

Príspevok v téme: Jedna otazocka ohladne kardia
0vecka

zacal som asi pred dvoma mesiacmi robit kardio trening na crosstraineri... polhodinka zacal som an urovni ktora mi bola taka prijemna a vydrzal som pol hodku...

asi pred tyzdnom som si kupil hodinky aby som si meral pulz a dost ma prekvapilo zee na zaciatku mam pri takomto cviceni pulz asi 165-170 a asi po 10min sa zacina zvysovat na 180-185 ... kazdy asi pozna clanky na nete kde sa pise ze sa nema cvicit intenzivnejsie ako je 80% maximalnej tepovaj frekvencie co je u mna asi 156 uderov/min

nastavil som si hodinky aby ma usmernili medzi 156-150 a isiel som navec ... problem je v tom ze mi to prislo strasne nudne pulz mi cely cas skakal na 157-159 takze som sa musel krotit... takto som mastil asi hodinu 10 min a vobec mi to neprislo ze som unaveny ani nic...

je normalne ze pri tej idealnej tepovej frekvencii je ta namaha taka extremne nizka? (akoze kludne by som pritom mohol strikovat)a tu hodinu treningu by som len nerad prekracoval z casovych dovodov...

inak kludovy tep pocas dna ked len tak sedim mam okolo 70 a rano hned po zobudeni nieco pod 60...

dakujem za akekolvek odpovede ktore budu aspon trosku k veci...