Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
Msaska

preco niektori nemaju na to gule aby povedali alebo aspon napisali je koniec nebavis ma nudis ma alebo mam inu ?!
preco proste zacnu ignorovat, pricom ich dlhorocna partnerka stoji pri nich aj v zlych casoch..
ju ignoruju ale kamosky ktore spozna za pol hodinu su hned pridane na uzasnom facebooku pricom ked sa da na email svojej frajerke neodpise..radsej riesi vsetko ine a hlavne ine slecinky asi ..
co je toto za logika ?!

to uz fakt neexistuje na tomto svete niekto cestny ?? kto neklame..

lilyianka

najskôr zabudneš, ak ho nebudeš stretávať, ani si ho ničím pripomínať, skús všetko čo ti ho pripomína dať niekam do krabice a pod posteľ, aby si sa mohla venovať teraz fakt len bakalárke ... aj keď myšlienky ti určite zablúdia k nemu, pretože je to veľmi čerstvé, ale buď silná a uvidíš aká budeš sama na seba pyšná, ak to všetko zvládneš aj napriek tejto tvojej nezávideniahodnej situácii

Msaska

dakujem za povzbudenie..
snazim aj ked nie naplno venovat bc..
a verim v svetielko nadeje a v hlbke duse ze to dokazem sice pomalsie..ale postupne :(

blbe je ze dnes.. ked som bola zas rano sama mi bolo dost tazko .. ale zas to nechcem riesit tym ze stale niekoho zhanat k sebe ..aby som bola ok ..
vsetko by bolo ok keby nebyvame tak blizko seba..no aj napriek tomu sa nebudeme vidat.. ale je tu stale to ze je mi jasne kde je asi..

Maoam

Msaska: aj ked to v tomto stave mozno este nepochopis dostatocne, ten chlap ti svojim sposobom urobil velmi dobru sluzbu, to pochopis neskor, ked prekonas tie tazke emocne stavy a ked pochopis fakt, ze ste boli privelmi rozdielni, ako v charaktere, tak i v otazke osobnej vnutornej zrelosti ako takej

nikdy by si s nim nebola stastna, neustale by si riesila problemy a ak ta niekto opusti (bez vysvetlenia) v obdobi, ked velmi dobre vie, ake to mas tazke, je to hajzel

prepac za priamu rec, ale take su fakty

nestal za to, nemas absolutne za cim a kym smutit

co ta boli najviac je v skutocnost fakt, ze si niekomu ako on zverila seba samu, davala do toho cas, energiu a snahu, to ta v skutocnosti boli najviac a nebolo to ani ocenene ani videne

sustred sa na skolu, to je absolutna priorita, lebo z toho budes nieco mat CELY svoj zivot, navyse ked to Bc. das napriek situacii, dokazes sama sebe, ze na to mas a si silna

ak ta to potesi/utesi, nie si jedina, ktorej sa toto a podobne stalo, su proste ludia, ktori su strasni sebci a dokazu byt strasni hajzli a je im absolutne jedno, ako sa ma ta druha strana, dokazu urobit aj ovela horsie veci, cize summa summarum - bud rada, ze TAKYTO clovek z tvojho zivota odisiel - nechaj ho odist aj zo svojho vnutra, postupne, nie nasilne

das to, verim v teba a urcite nielen ja...

je to skusenost, ber to tak - raz sa ti to zide a v buducnosti uz budes mat lepsi radar na rozpoznanie jemu podobnych, ver tomu

Msaska

tento druhy termin musim stihnut a uspesne zvladnut..
dakujem za podporu.. od obeda som trosku vyrovnanejsia..
problemy boli . ja ich chcela riesit...aale vsetko bolo zle..a zrzau z nicoho nic..no nechapem stale ale co uz ..kazdy ma len odhovara ze proste neriesit..
neriesim .. snazim neriesit nico som si aj porobila k bc..
ale ta nadej tu stale je ze raz bude vsetko opat dobre .. a s nim :( ach blbosto moja

lilyiankaa

ach Msaska, tak ten tvoj je riadny sebec, keď ti napíše, že on sa už nechce trápiť, lebo vám to nefunguje .. akože to je sila, nechápem, prečo takto medzi mladými ľuďmi viazne komunikácia a nedokážu si takéto dôležité veci povedať do očí .. je to na hlavu postavené.. viem, že to máš teraz ťažké, už len kvôli tomu, že si v bc ročníku a musíš sa sústrediť na bakalárku .. ale fakt skús sa upriamiť na to, aj keď to budeš mať ťažké a budeš sa prehámať.. ale uvidíš, že časom si povieš, že bolo super, že si bola silná a dotiahla to do konca a nezahodila kvôli chlapovi tri roky školy!!! prepásla si prvý termín a nedá sa dohodnúť, že by ti škola, školiteľ posunul aspoň o týždeň dva celkové odovzdávanie bakalárskej práce? skús všetko, len sa na to nevykašli ..inak by si to ľutovala a veľa síl ...

Maoam

pozri, ber to tak, ze ten vztah bol fakt ZLY, ZLY pre teba, neustale trapenie, s obcasnymi zableskami niecoho pozitivneho a za tym ti je tak smutno (aj)

ale uvedom si fakt, ze s TYM clovekom by si nikdy nebola stastna, vyrovnana ani spokojna, radsej sama ako s niekym, kto je schopny ta tak podrazit a nestoji mu to ani za to, byt fer a povedat ti dovod....je to ubohy clovek

neprasti nikdy so skolou kvoli chlapovi, NIKDY, aj keby mal prist koniec sveta, budes strasne lutovat, ked to najhorsie prejde

vyrev sa kedy len chces, ale snaz sa tu Bc. dat, ono to polavi, zmierni sa to, prva faza je najhorsia, ale casom sa ti vycisti mozog, emocie mierne opadnu...

P.S. vzdy mozes vyhladat pomoc, ci uz par tbl. na ukludnenie od obvodaka alebo sa ist vykecat ku psychologovi, vazne....

Msaska

dakujem .. velmi uprimne dakujem

snazim sa.. pred rodicmi musim hrat formu .. nikoho tu nemam.. a neviem perstat plakat.. neviem zacat opat dychat s pokojom
ta bolest je o to horsia..ked nad vsetkym premyslam ..ked ma napadaju veci dovody.. nechapem nicomu ..som odmietana odkopnuta a sama..
ale hlavne ze sa nic nestalo ..a zrazu take problemy.. ale nic nestalo ziadna hadka nic..prsote jeho ignoracia a pri doprosovani koniec..

chcem byt ok ..chcem zabudnut nemysliet na toto na ten vztah ktory uz nie je na neho ..a.le nejde to ..tak strasne to boli .. clovek by si mal aj zvyknut ..takychto veci teda hadok a tak bolestivych bola kopa..ale vzdy ked to je ..je to neskutocne bolestive..
a nezvladam fungovat..
problem je ze na prvy termin bakalarky som prepasla taktiez kvoli nemu ..

Maoam

vsak je tu niekto, ja napriklad :-)

ok, nemas fyzicky asi nikoho pri sebe, na koho ramene by si sa mohla vyplakat, chapem

pozri, za seba ti poviem, ze spätne som si hlavu trieskala o stenu, kolko casu a energie som ZBYTOCNE minula na debilov v minulosti, vazne...

zober si zo mna priklad, aj ked je smutny (teda bol)

neoplati sa to, vazne a ta bolest, je normalna a raz prejde

vyplac sa, zmobilizuj sa a sustred sa na jednu jedinu vec - SEBA a svoju skolu, to je teraz absolutna priorita, nic ine nie je dolezite