Povedať jej to či to nechať tak?

Príspevok v téme: Povedať jej to či to nechať tak?
Mirka555

Ahojte, mam jednu dobru kamosku ktora ma priatela su spolu necele 4r. a viem ze on ju podviedol, a aj napriek tomu je s nou... ona o nicom nevie on sa tvari akoby nic a je stale s nou.... Viem to na 100% kedze moj brat je jeho velmi dobry kamarat, viem ze sa stretaval s nejakou babou aj s nou spaval a dokonca sa priznal aj bratovi ze sa do tej baby zalubil, len z lutosti nedokaze opustit svoju priatelku... a vraj ta baba ho nechala lebo ze je zadany a on podla mna je s nou stale v kontakte aj jej pise lebo ju chce. Co vy ste robili, ja ten kamoske to nemozem len tak povedat.. viem toho vela ale nechcem jej ublizit, a potom by aj on povedal mojmu bratovi te ho zradil a vytaral mi to. Ale aj ked chlapi drzia spolu tiez mu nieje jedno co jej vyparatil.
Co mam robit, ta kamoska je zlata baba a vela chlapov ma o nu zaujem.
Diki za rady

Mirka555

Povedzte mi preco ti chlapi tak podvadzaju a este niesu schopny to povedat, priznat sa a este su nadalej pri tej osobe a tvaria sa akoby nic ze je vsetko ok, a pri tom viem ze boli s tou babou dlhsie a povedal bratovi aka je ta baba skvela a zalubil sa do nej, len z lutosti ostava v starom vztahu....
Preco su niektory muzi taky? Kamoska si toto nezasluzi :(

Mimulus

Mirka555 - nechcem nič hovoriť ale úroveň tvojho brata je na veľmi nízkej úrovni.

Ak sa to dozvie od niekoho iného bude podozrievať aj teba, pretože možno zistí že si o tom vedela a nič si jej nepovedala - toto môže byť dôvod na koniec priateľstva!

Ale ak jej to povieš ty tak urobíš podľa mňa správnu vec či už tomu veriť bude alebo nie, či ostanete priateľkami alebo nie.
Pamätaj človek robí chyby len vedome a ty vieš, že jej ten človek ubližuje tak načo čakáš?

lea128

No neskutocne sa tu zisli charakterni ludia. Kamaratku ako carlita by som v zivote nechcela mat, ktora mi bude do oci klamat. Prave nato su najlepsie kamaratky, aby si navzajom aj otvorili oci...Mirka, tvoja kamaratka uz davno tusi, ze jej vztah nie je ok, len po 4 rokoch to ani pre nu nie je jednoduche priznat si pravdu. Mne moja kamaratka raz povedala, ze mojho priatela videla s inou a povedala mi to dost drsne, najprv som sa nahnevala, ale na druhy den mi to doslo, lebo som sama tusila, co sa deje... Kamaratky nie su len nato aby nam vraveli, to co chceme pocut, su aj nato aby nam povedali to co pocut nechceme ale co je pravda. Ked je to tvoja fakt dobra kamoska, povedz jej to, nemusis nijak drsne, ale naznac jej do znacnej miery co sa deje...podla mna neide o miesanie sa do vztahu, ved ona sama sa rozhodne co s tym vztahom je najlepsie spravit...a este ak povedal, ze s nou chodi z lutosti...Ja by som jej to povedala, aj keby som zato mala obetovat nase kamaratstvo, bolo by mi hrozne luto, ze vidim ako si z mojej fakt dobrej kamosky niekto robi zadne dvierka...a vztah z lutosti.

Mirka555

Moj brat ten tiez je zbabely jak ono, povedal mi to a nakoniec dodal ze neopovaz sa jej to vytarat lebo u mna skoncis... A ja mu vravim ci je normalny ved je to moja najlepsia kamoska ze naco mi to vlastne vravel.... A kazdy den mi prizvukuje ze nech to nevytaram ze si mam davat pozor na jazyk somar! Uz som z tej situacie taka nervozna, keby sa tak priznal sam ako sa na chlapa patri ale asi budem cakat marne...

Mimulus

Mirka555 - určite si nevytváraj žiadne anonymné kontá ale ak už to chceš urobiť tak to urob presne tak ako ti radí ebi7777!

A ak sa skončí vaše priateľstvo tak to nebola skutočná kamarátka.

drobo

Mirka, napis jej to anonymne - vytvor si napr. na FB nejaky vymysleny profil a odtial jej posli spravu alebo z nejakeho anonymneho mailu. Treba jej to povedat, ak sa ona niekedy dozvie, ze si to vedela a nepovedala jej to, tak bude aj tak koniec vasho kamaratstva.

ebi7777

v prvom rade, by si sa mala porozprávať s tým naničhodníkom, že pokiaľ to nepovie on sám, tak to povieš ty

v tomto prípade neplatí gesto mlčať a nestarať sa!

Vžite sa do jej situácie, každý o tom vie, len vy nie, a potom sa o tom dozviete, a ste ako nejaký lúzer, a čo by ste čakali od najlepšej kamarátky, zrejme, aby vám takúto skutočnosť povedala, nie mlčala predsa a tvárila sa k vám ak k lúzrovi

Mimulus

Mirka555 - tak jej to povedz a hotovo. A ak ti neuverí tak na to príde aj sama - neskôr.
Mala by si jej to povedať len ako som už písal potrebuješ aspoň jeden dôkaz!

A čo brat? nepodržal by ťa?