Žena či len sexuálny objekt

Príspevok v téme: Žena či len sexuálny objekt
gabriela20

Som žena ale rozmýšľam medzi takou dilemou. čo má žena robiť, či byť sexuálnym objektom a patriť medzi tie krásne ženy, ktoré chodia vkuse nahodené upravené vyzerajú ako z titulky, lebo jednako ked sa tak nahodím že sa výrazne namalujem dam podpatky šaty výstrih cítím sa prijémne ako žena a dostanem lichotky ale je mi blbé ked vidím že muži ma beru úplne ako sexuálny objekt A CíTIM Sa blbo že ked som taká jednoduchá tak hned som prehliadnutelná. Doslova očami slintajú a potom zrazu nič. Ale dneska takým sexy ženám patrí svet, čo vidieť v mediách a pod. Alebo byť obyčajná baba, proste jednoduchá žena nad ktorou tak neslintaju ale zase skoro vobec nemá obdiv... ani nebudí záujem, nikto sa za ňou neobzrie, nikto ju nebalí. Proste niekedy ked mam taky den ze sa mi nechce upraviť.. tak si tak hovorím že prečo chlapi hovoria že chcu take jednoduche baby ked sa vždy otačaju len za tou načančanou a tu hned idu osloviť.. Nemáte taký pocit že večer alebo ráno kým sa nenamalujete a tak, tak vyzeráte škaredo?..

Lulita

Sejla - ano, ja som sa vedela v oaptkoch vsade dostat, do 23 som ani inak nechodila, no tehotenstvo ma zmenilo, som ostala nejaka rozkyvana, ubolena, kedze som bola celkom chudy typ, "kycle" si t odniesli a uz nevydrzim sa na takých premavat, ale teraz som spokojnejsia, teraz sa citim sexi aj v teniskach, takze som vlastne vekom slobodnejsia :p

Sejla

Lulita, teda ty si musela byť riadna herečka:) Ono, chvíľu dokážem aj ja v tom chodiť, ale kopec šlapať? :D

Lulita

Sejla ja som kedysi v takych vladala chodit, aj kopec som vyslapala :)) ale uz nevladzem, nema zmysel sa trapit, stacia aj nizke opatky a clovek lepsie posobi, ked sa citi komfortnejsie, ako neustale pozerat pod nohy, kde slapem a ci nedojdem domov s vyvrtnutým kotnikom

Sejla

ja dokážem chodiť v opatkoch tak do 7cm, vtedy chodím aj vzpriamenejšia, ale nechápem ako môžu chodiť v 13cm opätkoch, veď by som sa bála, že sa zabijem keď stúpnem na kamienok:)

Cindy35

kamaratka je modelka, ale s opatkami to prehana a aj 12cm nosi na bezny den, tak je potom ako zirafa vyse 190 cm, sa jej to tak paci, a tak minule sa ponahlala do mesta cez obed, telefonovala, a na prechode sa zrutila a este si aj rozbila koleno. boli tam nejake panie co miesto aby jej pomohli tak zacali moralizovat ze preco telefonuje a nosi take opatky, tak sa este sama musela pozviechat a krivajuc sa vratit domov

Lulita

vykotene tela :D no niektore v tom vedia chodit, ale fakt, ze bocianie kroky a prehnuty chrbat smerom dopredu, ze pada, je nic moc, ale ked to vidia v Cosmopolitane na modelke, musia to mat, len si treba uvedomit, ze nie vsetko sa hodi kazdej

Mirojaro

Tak s vysokými podpadkami sa ženy len zosmiešňuju s tými 8 cm a viac chodia ako práve vykotene teľa. Lepšie s nižšími a chôdza jak modelka.

kafe

gabriela, vediet sa nalíčiť a vkusne obliecť je tiež "umenie" - zladiť to všetko. Každý to zvláda po svojom, vkladá do toho kus seba a ak sa cíti fajn tak ako vyzerá, vtedy je to ono. Je to akoby si maľovala obraz, každý ma trochu iné plátno, niekto používa viac farby, niekto menej a niekto len šedú ceruzku. Ber to tak, že máš možnosť byť iná a pendlovať od jednoduchých strohých línií "bez omietky" k divokým farebným kreáciám. Mne sa na kráse páči práve ten prechod od jedného k druhéme. Byť stále krásna, upravená by ma nebavilo, rovnako ako by som umrela, keby som sa nemohla nahodiť vtedy, keď na to mám chuť. "Bez omietky" žena vôbec nevyzerá na figu, vyzerá ináč. To akoby si hovorila že len farebné obrazy môžu byť krásne. Porozmýšľaj, prečo sú aj čiernobiele fotky krásne (a pre niektorých aj krajšie) a čo je to, čo sa na nich dá vidieť a na farebných nie.

Cindy35

ale prosimta, hlavne ze sa sama sebe pacis. ci sa malujes alebo nie.
mozes napr. dat si vyrazny makeup a nenapadne oblecenie, tak uchylaci slintat nebudu.
ja napr. ked idem sama niekam, tak nie dako extravagantne, ale ked ma napr. muz, ktory je fesak, pozve niekam na rande a je to taky muz, pred ktorym maju ini muzi respekt - napr. je silny, mocny, potetovany - tak to sa potom doobliekam hocijako vyzyvavo a bavim sa ako by sa ini muzi, co za inych okolnosti by na mna vypiskovali alebo pokrikovali, tvaria nenapadne. holt, chlap ma respekt iba pred chlapom, pred zenou moc nie
inak ja som mala asi 2 roky take obdobie, ze som vsade chodila v teplakoch, raz aj do divadla. dolezite je sa obliect ako citis