Ustne probiotika

ORL

Na Slovensku su uz dostupne oralne probiotika BACTORAL s probiotickou kulturou Streptococcus salivarius K12, ktore produkuju antimikrobialne latky (BLIS) a maju vsestranne pouzitie pri liecbe infekcii v ustnej dutine (angina, zapal stredneho ucha, afty, mykoza, faryngitida...)

Helus

ja som si zadovazila probiotika na imunitu a mam zle travenie,som celiaticka+ mam bezlaktozovu dietu.tak skusam co mi pomoze.

RNG

Znova musim zdoraznit, probioticke kapsulky obsahuju len malicku nasadu probiotik, tie sa musia mnohotisickrat rozmnozit, preto ich treba krmit zmesou mikrovlaknin, 15 az 20 gramov denne, cely zivot, ak si vazis svoje zdravie.
Lebo probiotika nam vytvoria az 70% vsetkych obrannych latok v tele, tj ovela viac, nez je samotne telo schopne produkovat.

Helus

ja som si dnes zrovna kupila PROBIOFIX IMUN tak som zvedava na ucinky.len to treba dlho brat vraj,aby som videla prve vysledky.

RNG

Nuz tym som nemyslel Biogaiu, ktora obsahuje lactobacilus reuteri a glukozu(cukor)
ale probioticke kneme z Noveho Zealandu, ako streptococcus salivarius Bliss K-12 a Bliss M-18 v cukrovych alkoholoch, ktore neprispievaju k kazeniu zubov, naopak odhaknu rozne mikroby na zuboch a najma zubnych krckoch. Najdete ich napr od vyrobcu Jarro-dophilus oral probiotic na roznych internetovych strankach, odpoucam momentalne iherb.com, lebo maju najnizsie postovne na Slovensko.

Opravujem, nasiel so Biogaiu bez glukozy, ale s xylitolom(cukrovy alkohol) a roznymi aromami na dobry dych, Tak to je uz lepsie, hoci sa to nijak nevyrovna probiotikam typu Bliss.