Ťažko na žalúdku po bielkovinách

Aurigena

Ale to nie je stale z coly chapes ? To ja to ani neviem sledovať z čoho, teraz som videla jak sa napil coly a bolo to. Bol na 300 vyšetreniach, mysleli si že to bude alergia na laktozu, nič, potom na lepok, nič.. ja už som zufala, neviem jak mu mam pomocť naše užasne lekarstvo slovenske som nadšena !

Aurigena

Ahoj, priatel ma taky problem, po urcitynch druhoch jedla alebo napojov mu je ťažko na žaludku, nevie opisať ten pocit, nie na vracanie, len ťažko, napriklad teraz bolo všetko ok a zrazu sa napil coca coly a v momenete do minuty mu prišlo zle,, bol už na vyšetreniach nič mu nezistili,, vraj to bolo psychicke vtedy, lebo vtedy jeho dvojička bola na tom zle zdravotne.. čo mam robiť s nim ? ja už mam strach že to bude niečo važnejšie, mesiac nič a zrazu sa to znova objavi pomožte prosim ..

RNG

Nedostatok kyselin, bielkoviny miesto toho, aby sa rozlozili kyselinami(tiez aj rozne mikroby na nich) tak tam hniju a kvasia.
Odporucam doplnit kyseliny, jest mensie porcie, bielkovinne jedla nezapijat, aby si si nerozriedila kyseliny, pit az 3-4 hodiny neskor, a pripadne brat extra traviace enzymy.