Dunenie v hlave

Príspevok v téme: Dunenie v hlave
katica0903

Moja mamina ma nad ranom to je tak po 3.00 hodine rano dunenie v hlave na co sa aj zobudi,a aj bolest,sumenie.Boli sme na usnom,usi su v poriadku.ma vysoky tlak,ale berie tabletky.Bola uz aj na CT a nic sa nezistilo,ked aj ideme k lekarke,nikto si to akoby nevsimal a nic to neznamenalo.No je to neprijemne ked sa plnohodnotne nevyspi.A to dunenie v hlave,ma skoro kazde rano.Ma nietko nieco podobne? Neviem na koho sa ideme obratit, z tych dokt.mam poci,akoby si mysleli ze mamka vymysla.

wien

zdravim,
mam tiez pravidelne dunenie v hlave. vysokym tlakom to nie je, meriam si ho. znamy mal to iste, ... po rozlicnych vysetreniach prisla moderna diagnoza - stres. ziadne lieky nepomozu, bolo mu povedane, vyhladavat momenty relaxu napr. pri zvuku sum mora, to mu odporucili aj pri zaspavani. robit meditacne kroky. potrebuje to cas. znamemu sa dari lepsie, ja sa snazim, tak uvidime. pa

verads

Ja som sa dnes ráno o pol4 na ten zvuk zobudila, myslela som si že suseda nad nami má zapnutu automaticku práčku, ale ked to neprestávalo ani po dvoch hodinách zistila som , že to počujem len ja , je to strašné. Mám vysoký tlak už pár rokov a berem 6 druhov liekov na tlak , teraz som si zmerala mám 145/95 ale to dunenie mám celý den , bojím sa či to nie je predzvest mozgovej prihody , mám nadvahu a aj cukor , bojim sa , a k lekárovi , ale len k obvodnému zajtra a ktovie kedy dostanem termin k neurologovi a nehovorim ani o CT :( takže ... teraz to počujem tak ako zvuk chladničky .nechápem nikto sa na to neliečil ?

Richard555

Nazdar! toto dunenie som vygooglil po prvý krat.. uz to znasam asi 5 rokov aj ked len urcite obdobia viem že to ma dočinenia s vysokym tlakom čo je presne moj prípad počujem to iba ked je uplne ticho tak si na noc pustam hudbu. boli časi ked som si myslel ze to moze byt aj elektrika ale prestahoval som sa o 2000km severne a po par mesiacoch sa to objavilo ..v blízkej dobe si idem dat predpísat lieky na tlak a dúfam ze to bude ok

romscho

mne tiez duni v hlave ale nemam bolesti obcas len unava pocas dna ...nejak som to neriesil ale teraz je to kontinualne niekedy pulzujuce dunenie taky velmi hlboky zvuk ..najprv som si myslel ze to je z dovodu lietadiel ktore vydavaju pri starte viac ako 145 dB kedze týchto par dni je hmla unas a teda sa zvuk lepsie siri po oblohe tak som si myslel ze je to tym ale zacinam mat iny pocit mama to nepocuje a ja si myslim uz pomaly ze som blazon ...cital som o prvých príznakoch schizofrenie a tam boli opisane tiez rôzne delúzie, hlasy alebo zvuky a na druhej strane som cital ze to ma nieco do cinenia so srdcom .. fajcim uz 6,5 roka.. mozno to je tym ...ale dalsia vec je ta ze to moze byt taky syndrom(nazov si nepametam) ktory sposobuje ze ludia pocuju svoj tlkot srdca a vsetky svoje organy je to porucha stredného ucha oni dokonca pocuju aj svoje creva a aj zaludok ako im travi zevraj je to na zblaznenie ale da sa to vyriesit jednoduchou operáciou ak mate napady poradte lebo ja sa idem tiez ztoho zblaznit je nedela mam to uz taketo intenzivne 3den a doktorke mozem ist az zajtra.....Roman 20r

katica0903

ano bola,ten ju poslal na CT a nic sa nezistilo a dostala nejake lieky na trpnutie noh a ruk,ale s tym dunenim nic dalej neriesili.