Dalsi co ho nebavi zivot

Príspevok v téme: Dalsi co ho nebavi zivot
sani

Ahojte.
Neviem preco tu pisem asi koli moznej rade...pomoci aj ked je tu takychto prispevkov dost

Je to uz dlhsiu dobu som mierne introvert.
Ale v poslednom mesiaci sa to zhorsilo a zhorsuje.ano nechce sa mi zit nebavi ma uz zivot.koli tomuto problemu upada moj vztah a trpia aj deti.nastivil po tajme psych.a zacal uzivat tablekty lebo som uz uz spachal samovrazdu.manzelke som sa zdoveril ze beriem tyzden tabletky a dost so bol otupely.nevedela ze som chcel sa zabit len koli tomu ze mame problemy vo vztahu som jej povedal.tak mi akazala ich brat dalej.ze som iny ako predtym.co mam robit?dhorocny vztah mi nejako nefunguje asi v tom vidim problem ale rozviest sa?mame deti a neviem ci.je to to co chcem...co ked to nie je ten problem..nemozeme si dat ze pauzu ked mame rodinu a zavazky.neviem ako stoho von..doma somvela krat ako duch do seba zavrety.nemozem jej povedat ze som sa chcel zabit a aj sa chcem.ak zacnem bra tableky opat to na mne bude poznat...co mam robit? Nie som ziadny soc.pripad mam skoncene vs skoly a zamestnanie takze nie som v exist.problemoch.
Dakujem za rady

sani

ak by vas zaujimalo ako to prebieha...
dnes v moci som opat obdrzal nejake tie rany a povedala mi ze ma radcej abije ako by som odisiel a mal som pritom jej ruky na krku..povedzte nie som obetou domaceho nasilia :) ? a nie je to prvy krat co som dostal modriny skrabance..ale skrtit ma to bolo vcera nieco nove :)

iwa1

ja si myslim ze by si si mal aspon dat pauzu...bojis sa ze deti budu zmatene a neviem co este ale zober si to tak ze ak sa zabijes tak otca uz v zivote neuvidia...tak co je lepsie? porozmyslaj

jedulka

Sani, jedu zítra do Německa, tak tady nebudu ale až se vrátím, tak v sobotu popovídáme si :-)
jedulka@centrum.cz

sani

dakujem za prispevky.z depky som sa uz dostal.len ked sme to rozoberali z manzelkou tak depky dostane asi ona.ona velmi plakala a vravela ze to nezvladne a preco ich chcem opustit.teraz ma vsak trapi ze som pokazil zivot sebe a svojim detom ak by som odisiel takze tak sa ma situacia.neviem co teraz.ak odidem pokazim zivot aj detom ak zostanem tak co? svoj zivot som si uz pokazil.len neviem ci je dobre zvolit postpny odchod aleboradikalny co myslite co bude deti zenu a mna boliet menej? dakujem

emte

Sani, ja som tiež hľadala pomoc všade možne, lebo viem, že môže byť lepšie, aj keď ani mne nie je práve do smiechu a problém vidím všade, vo vzťahu, v škole, v práci, doma, na ulici, jednoducho všade, ale v podstate je v mojom myslení. Zatiaľ mám za sebou len dve sedenia, ale sama som prekvapená, čo sa so mnou na terapii dialo. Je to veru na dlhšie rozprávanie, ale keď si napísal aj tu do fóra, že ťa niečo trápi, tak to podľa mňa riešiť chceš, tak prečo nevyskúšať túto cestu. Daj mail a môžme popísať.

michael

No , no neviem o čom sa tu ostatní bavia, zrejme su zvyknutí baviť sa na cudzí účet, ale ja ti skusim odpovedať na tvoje problemy ktore vlastne ani neuvádzaš len píšeš, že si sa chcel zabiť a nebaví ťa život.Ak človeka nebaví život, nestačí ísť k psychiatrovi, a predpísať si lieky, a dúfať že sa to zlepší. Nie, nezlepší sa to len sa problémy zastrú alebo sa posunú dalej, v danej chvili sa na čas zdá že sa človek začína uzdravovať.Je to individuálne. Niekomu sa zdá že svet mu ubližuje, iní zase si nadavaju do debilov že nič nedokážu.Od toho je tu psychiater ktorý musí pišem ešte raz musí rozpoznať príčinu problému až tak môže nasadiť lieky a dohodnúť čo najblížšie znovu konzultáciu ako sa k danej životnej situácii pacient stavia.Veľa psychiatrov takto nepostupuje, resp. s pacientom sa ťažko komunikuje pretože pacient sa dožaduje len liekov a si myslí že tie zaň ho vyriešia problémy ktoré sužujú jeho hlavu možno už niekoľko rokov. Dostať to z hlavy, tak to trvá niekedy relatívne dlho, a niekedy sa to ani nepodarí.tak že , ak by som ti ja poradil takto cez tuto stránku tak to by si musel napísať román o sebe od narodenia samozrejme a musel by si ťahať tie veci ktorým hovoríme že su strinastej komnaty,(ktoré ľudia hovoria obyčajne len pri spovedi) a ja by som musel tiež podobným románom odpovedať. tak že záver: zmeniť psychiatra. predsa eln mi to nedá, ked som ti tu toľko písal aby som ti nejakú radu nedal aj bez toho že nič o tebe neviem.Ja by som na tvojom mieste ,manželku nemenil ani sa s ňou nerozvádzal pretože rodina ťa najviac môže podržať aj ked niekedy môže byť na priťaž, ale to nie je tvoj problém lebo nepíšeš o nej nič zlé.Dalej, skus zájsť trebars do parku, a skus nadvieať s niekým kontakt s hoci kým čo ti príde do cesty.S Doterajšími priatelmi sa radšej nestýkaj. Možno by si mal zmeniť zamestnanie apod. Ale to hovorím znova: Na to musí prísť psychiater kde čo treba zmeniť. dohovoreno.

Mimulus

zewa - ,,Žiadne stretnutie nie je náhodné,, myslím, že túto knižku si mi poradila ty :) už som čítal tak ak je ti na hovno tak poď na tú kávu :D