Dalsi co ho nebavi zivot

Príspevok v téme: Dalsi co ho nebavi zivot
sani

Ahojte.
Neviem preco tu pisem asi koli moznej rade...pomoci aj ked je tu takychto prispevkov dost

Je to uz dlhsiu dobu som mierne introvert.
Ale v poslednom mesiaci sa to zhorsilo a zhorsuje.ano nechce sa mi zit nebavi ma uz zivot.koli tomuto problemu upada moj vztah a trpia aj deti.nastivil po tajme psych.a zacal uzivat tablekty lebo som uz uz spachal samovrazdu.manzelke som sa zdoveril ze beriem tyzden tabletky a dost so bol otupely.nevedela ze som chcel sa zabit len koli tomu ze mame problemy vo vztahu som jej povedal.tak mi akazala ich brat dalej.ze som iny ako predtym.co mam robit?dhorocny vztah mi nejako nefunguje asi v tom vidim problem ale rozviest sa?mame deti a neviem ci.je to to co chcem...co ked to nie je ten problem..nemozeme si dat ze pauzu ked mame rodinu a zavazky.neviem ako stoho von..doma somvela krat ako duch do seba zavrety.nemozem jej povedat ze som sa chcel zabit a aj sa chcem.ak zacnem bra tableky opat to na mne bude poznat...co mam robit? Nie som ziadny soc.pripad mam skoncene vs skoly a zamestnanie takze nie som v exist.problemoch.
Dakujem za rady

ja shaman

Citim z Tvojich pismenok, ze manzelka je Tvoja psychicka zataz. Je vela manzelstiev ktore su spolu len koli detom ale musia to vediet hrat. No aky to ma zmysel? Rozvodom deti nestracame ak sa vieme ludsky dohodnut. Netreba utiect ale povedat pravdu, alebo ju napisat. Vztah sa este moze niekedy zachranit no ked sa bude predlzovat v trapeni, budu trpiet aj deti. Dedi vela citia ale nikdy to nepovedia. Vela chapu uz od 3 rokoch pochopia aj rozchod rodicov. Skor maju problem sa s tym zmierit v puberte. Ak chces Sani, napis mi na e-mail.

sani

Nie nemam zdrav problemy.manzelka len nesplnamoje ocakavania ale problem so samovradou je dlhsie nez problemy s manzelkou....neviem ako dalej.ukoncenie rodiny mi je ako samovrazda ale zostavat dalej asi tiez.neviem co dalej aj jedno aj druhe je ten ist vysledok.a ked by som sa rozisiel neviem ci by to pomohlo..dakujem za prispevky

p.d.

A to nehovorim o tom, ze by si sa isto nemal liecit po tajme a sem tam, ale zmysluplne. V pripade, ze ta to pochyti znovu, tak chod rovno do nemocnice, sam a dobrovolne, budes to mat potom lahsie a skor ta pustia.

p.d.

Ak sa rozvedies, tak si myslis, ze ti to pomoze? To tazko. Budes bez deti a to bude horsie ako byt so zenou, ktoru nemilujes. Ak je manzelka pricinou tvojich problemov, tak preco si to myslis? Spravila ti nieco? Nenamyslas si len? Samovrazebne sklony mozu byt len prejavom dusevneho ochorenia, depresie alebo schizofrenie. Mal by si isto navstevovat psychiatra, ak nechces, aby sa potom na tvoje deti pozerali tak, ze maju otca samovraha.
Sorry, ze som tvrdy.

holubienka12

Mate problemy vo vztahu a kvoli tomu si siahate na zivot?To je silna kava.Navstivte psychologa,o vsetkom sa s nim porozpravajte alebo sa niekomu zdoverte.Chodte do manzelskej poradne,na vylet,sportujte,hlavne sa prekonajte a hovorte o tom.Manzelke urcite na vas zalezi.Problemy su vsade,tak netreba pred nimi utekat.Vela sil.