Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

Blondula

mozno ze to bol ten problem....ze si slusna,nefajcis,nenadavas....len same pozitiva....chlapi chcu niekedy aj "mrchavu" zensku ...

Habera paľo

V ppohode poppotvorka súdil som na základe toho čo si písala. Nemyslel som to zlé. A s tým pokecom aby si nenaletela nejakému maniakovi a tak veď vieš. Mlade a neskúsené sú ich terč . Dobrú noc želám ;)

Mimulus

Ja aj tak nechápem čo tu stále riešime - veď nech sa dotyčná opýta svojho okolia nie? predsa ju nepoznáme a nemôžeme si takto urobiť žiaden objektívny obraz - sú to len naše dohady. zakladateľka potrebuje nájsť niekoho kto k nej bude pri osobnom stretnutí úprimný a povie jej do očí prečo je sama.