Neustale pribudajuce znamienka

Príspevok v téme: Neustale pribudajuce znamienka
girl 454

Zdravim, uz nejaky cas na sebe pozorujem ze mi rapidnym tempom pribudaju znamienka roznych tvarov, rozmerov a odtienov, vzdy ide o tie hladke sytohnede. alebo aj svetlejsie, vacsie ale aj male..myslim ze su medzi nimi aj pehy, co bude asi dedicne
velmi mi to vadi jednak z estetickeho hladiska to vyzera priserne uz som fakt cela obodkovana a takisto neviem ci zo zdravotnej stranky nieco nehrozi..mam navsitit koznu? zda sa mi to hlupe chodit tam s tym ze mam vela znamienok, navyse co by mohla spravit? da mi vysetrit vsetky tie desiatky znamienok ktore mam?
inak opalujem sa striedmo, v lete trosku viac, no neprehanam to a pocas roka takmer vobec, do solarka nechodim
chcela by som sa toho zbavit ale to nie je jeno znamienko ale spusta a vacsina ich je velmi vyraznych

GoFruit

Jarny kvet ten link sa mi neotvara. Das ho este raz?
Nepripustam ze nemam parazity lebo to nie je mozne. Ked som bola mala rodicia nosili domov zatulane zvieratka, jeden psik mal biele cervy...
Bravcove sa u nas konzumovalo na dennom poriadku a bez nejakych dezinfekcii linky. Takisto som jedla susi.
A mam presne tie priznaky co vravi Clarkova: v noci sa potim a mavam zachvaty kasla. Teraz noc pred splnom som prekaslala celu noc. Inac nekaslem a ano takto mi nic nie je. Ale tie zachvaty raz za mesiac a potenie v noci ma trapia a neverim ze parazity nemam. Ale mam aj mnoho negativnych emocii...

jarny kvet

napr. si pozrite radsej nieco taketo www.youtube.com. ako je napr. dolezite jest a pit uvedomelo, nie s negativnymi emociami - napr. nahnevani atd, lebo to ovplyvnuje usporiadanie vody v klastroch a tym pozmenuje jej vlastnosti v neprospech celkovej harmonie. taktiez zohrievanie jedal v mikrovlnke je o. i. aj z tohto hladiska nebezpecne, lebo opat sa menia usporiadania v klastroch (poznam fyz-chem. inziniera, co meral vodu zohriatu v mikrovlnke a az o tri dni vykazovala rovnake hodnoty vodivosti, ako povodna voda, tiez to pripisuje zmenam usporiadania v klastroch a sam odvtedy neje z mikrovlnky, lebo je sa hned po zohriati, nie az po 3 dnoch, vsak). sktratk, je vela veci, co dnesni ludia robia zle a preto sa aj citia nedobre a nie ze vymlatim akesi potencialne potvory a vsetko je ok, to je ako boj dona Quijota potom

jarny kvet

na Mudr. Machackovu som pocula zle ohlasy. konktretne mam skusenosti s E. Knapcovou a rozhodne ju neodporucam. celi tito alternativni poradcovia, neverim im. a aj to, ze za vsetkym su len paraziti je riadna blbost. telo funguje viacerymi sposobmi, nie vsetko je vysledok nejakych "cervov", skor ked uz tak prvokov, ale cervov nemaju ludia zas tak bezne, neverim tomu. velku ulohu tu zohrava dusa, psychika, strava, emocie atd. to vam tvori ci netvori zdravie. paraziti su len dosledok. za dalsie, ako viete, ze je spravne vymlatit z tela vsetky potvorky? kto povedal, ze to oni nam len skodia? sme sucast prirody, oni tu asi maju byt s nami aj v minulosti ich mali ludia a urcite aj castejsie ako my. ale mali o kolko zdravsie prostredie, stravu, psychiku, takze tak ci tak boli zdravi. a viete aj o suvislosti absolutnej nepritomnosti parazitov a autoimunitnych chorob? robia sa na to rozne studie, kde sa niektore tazke stavy liecia prave nasadenim parazita. skratka, nemyslim si, ze pointa zdravia je drhnut sa dobezvedomia, aby sme boli "cisti", co je utopia a nedosiahnutenlny stav v hmotnom svete. urcitu zoo asi mame mat, a o zdravie sa treba starat, aby bolo vsetko v rovnovahe.
gofruit, preco nepripustis moznost, ze mozno ziadne parazity ani nemas? citis sa predsa dobre, bez zdravotnych problemov, si vitarianka dlhe roky, pouzivas prirodnu kozmetiku a pod., zijes milionkrat zdravsie ako priemerni ludia, si akoby na vyssom vyvojovom stupni. aj tak sa nevyhnes bezne poskodenemu zivotnemu prostrediu, takze chciet sa citit uplne 100% dokonalo je utopia. ale citit sa dobre, to sa da. netreba si nechat zas nahovorit tuto novu hysteriu okolo parazitov. svojim sposobom to tiez propaguju alternativni terapeuti aby si namastili vrecka. nadavas na farma biznis a oni robia co? myslis, ze hulda clark to robila zadarmo? rozhodne nie. niektorych jej liecba financne dost zruinovala a aj tak nepomohla, pogoogli trochu viac. zaklad vsetkeho je harmonia, tela i duse, tu treba hladat a nie bezmyslienkovito verit, ze pobijem vsetky parazity (co ani nie je mozne a ani nevyhnutne) a nic viac mi uz netreba ku zdraviu. kto si nenapravi myslenie a dusu, aj tak bude podliehat chorobam, preco asi? toto s parazitmi je tiez riadna hysteria a to tiez nepridava ku zdraviu. nemame zit v strachu ale verit, ze vsetko bude dobre

katarus

Prosim vas ma niekto skusenosti s Mudr.J.Machackovou v Bratislave?Zaobera sa s altern.medicinou,meria paraz.zataz a nasledne lieci,ale neviem ako a cim.

GoFruit

Och tak ty si videla cervy no gratulujem. Tak pritvrd. Ak vies cim. Ja zatial len zbieram info. Kazdy den si o tom citam. Problem je ze kazdemu pomoze akoby nieco ine. Aj si tu davku zopakovala alebo si robila len raz a potom udrziavacka? Podla mna treba zopakovat o 10 dni alebo o 15 kvoli cyklom.
Zaroven su pasomnice a skrkavky na ktore toto zrejme vobec nezaberie. O tom pise hulda clark. Ked chces napis mi maila. Rozhodne nebudem kazdemu vesat na nos to cohladam pracne tak dlho a venujem tomu vsetok volny cas.
harmonialuv@gmail.com

katarus

GoFruit
My uz od konca aprila to robime,tiez uz len udrziavacia davka,plus pijeme ten horky caj,co bolo k tomu.Co som videla v toal.mise,tak to bol dajaky tmavozeleny asi 9cm dlhy cerv,potom nejaky iny 13-14cm-vy,ale s odstupom casu,aj mensie kadejake.Ja som si kupila aj Vermox,po 2 tyzdnoch opat 2krat 2, 3 dni.Ale podla mna je to s
tale malo,bolo by dobre im pritvrdit.

..

GoFruit

Katarus. Jukl je podla mna rovnaky ako 20day parasite kit od NAP ktory robime my. Tiez si myslim ze nestaci priam mam pocit ze je o nicom. Dnes mame 16. den kury a uz nic neberieme len udrziavaciu davku. Uz by som nekupovala tento. Ale nejaky intenzivnejsi.
Ano aj moj muz fnuka ze kedy to skonci.
Ty si kolkaty den? Uz si zbadala dakych kamosov v toaletnej mise? Ja nic a to znamena ze musim pritvrdit a to beriem a chlorelu plus ine riasy plus jod plus enzymy. Planujem kuru zopakovat v case splnu plus nasadit dalsie veci.

katarus

GoFruit
máš pravdu,kým sa človek neinformuje,nečíta o tejto problematike, neuverí že takéto potvory existujú v nás.Písala si, že antiparazituješ celu rodinu, teda aj muža.Ja robím to isté, ale počujem len fňukanie,že dokedy sa to musí brať....
Mohla by si napísať prosím,ktorú kúru užívate?Ja mám cez jukl-prírodnú,ale podla mna je to málo na parazity.

GoFruit

Listok proste si to musis pripustit ze ich mas alebo sa mozes klamat. Ma ich vyse 90% populacie. Niekto moze zatvarat oci ale tym sa nic nevyriesi. Akonahle o nich zacnes citat a hladat info porozumies.