Neustale pribudajuce znamienka

Príspevok v téme: Neustale pribudajuce znamienka
girl 454

Zdravim, uz nejaky cas na sebe pozorujem ze mi rapidnym tempom pribudaju znamienka roznych tvarov, rozmerov a odtienov, vzdy ide o tie hladke sytohnede. alebo aj svetlejsie, vacsie ale aj male..myslim ze su medzi nimi aj pehy, co bude asi dedicne
velmi mi to vadi jednak z estetickeho hladiska to vyzera priserne uz som fakt cela obodkovana a takisto neviem ci zo zdravotnej stranky nieco nehrozi..mam navsitit koznu? zda sa mi to hlupe chodit tam s tym ze mam vela znamienok, navyse co by mohla spravit? da mi vysetrit vsetky tie desiatky znamienok ktore mam?
inak opalujem sa striedmo, v lete trosku viac, no neprehanam to a pocas roka takmer vobec, do solarka nechodim
chcela by som sa toho zbavit ale to nie je jeno znamienko ale spusta a vacsina ich je velmi vyraznych

GoFruit

Agartio lekari naschval nic o parazitoch nevedia. Presne ako pises kvoli ziskom. ALe nie ich. Celeho farmabusinessu. Oni sa to proste neucia a ved vieme, co im nepovedia v skole, to nevedia.
Kolko pripadov citam na nete, ze ludia aj vzorku parazita donesu lekarovi, co vy...a lekar im povie, ze take v zivote nevidel a nevie co to je a necha tych ludi trapit sa.
No super, prave mi muz od gauca pred telkou zahlasil, ze ma nove znamienko. A najlepsie je, ze jemu o parazitoch hovorit nesmiem lebo JA som NECHUTNA. Prave si obaja robime antiparaz. kuru, s tym ze ja sa tesim a on vkuse nadava, ze kdy to skonci. Ja mienim pokracovat, lebo viem ze jedna nestaci, a on NIE. Co mam robit??? Ved ja mu uz ani pusu nechcem dat. Proste on to nechce vidiet a nechce o tom vediet.

MultiLevel

Hm..a co by ste povedali mne, ked mam znamienka na rukach a trosicku na tvari? Tiez su to toxiny? Ja si skor myslim, ze to mame v rodine, vsetci mame viac znamienok na rukach a na ksichtiku :)

agartio

Ja uz som to vzdal vlastne vysvetlovat to stale dokola, lekari to nechcu pocut, a ludom sa to nechce riesit. Tym padom je to prehra cloveka nad zivotom, s absolutne najmensimi tvormi, clovek s velkym mozgom prehral s cervami, ktore ani mozog nemaju, pretoze sa ich boji vidiet a bojovat s nimi. Musel by sa postavit od hotdogov a televizie a zo svojho pohodlneho zivota, a nieco zacat na vlastnu past konat. A to mu velmi nevoni. Tak lepsie je zomriet na rakovinu radsej v ukrutnych bolestiach a tak...
zena.centrum.cz

hlavne pocuvat lekarov, ako tam ziadne parazity niesu.

A ked nahodou nejakeho uvidia, tak potrebuju vinko, aby to ustali...vsakze
www.cas.sk

a taki ludia sa maju pravo vrtat v ludskom zdravi... co nerozumeju prirode ani trochu.

agartio

Je to velmi casty pripad, ze je to tak, ako som napisal. Oni mozu mat lozisko vselikde, aj v uchu, mozu to byt aj larvy, vlasovce, alebo jednobunkovce. To byva caste, ze napadnuta je nejaka cast tela, napriklad v okoli krku, tam vznika prekyselenie aj toxiny, tak telo tvori znamienka.
Dnes je situacia dost vazna, akurat pred tyzdnom som cital knihu o psoch, myslim ze to bola tato
www.pantarhei.sk

a v kapitole parazity, tam bolo pisane aj o tom, ako to ludia od psov a domacich zvierat schytavaju, a ze rozsirenie niektorych druhov je aj 50% v ludoch. A ze jeden gram psieho trusu obsahuje 10000-12000 vajicok. Nechapem, preco ked to tolko veterinarov vie, tak lekari nevedia nic, ani ludia o tom nechcu pocut, ani si nic nezhanaju, ziadnu literaturu, proste nechavaju sa zrat zaziva zvnutra. A lekari nic nerobia, akoby sa ten problem zamerne prehliadal (aby boli zisky)

GoFruit

Tak si sprav kuru. Doktori ti s parazitmi velmi nepomozu. Ale odparazitovanie je riadne zlozite. Precitaj si tu temu paraziti. Plus si kup knihu od malachova ako sa zbavit parazitov. Je to dlhy boj. Vela stastia

leroza

agartio vyzera to tak ze by to mohla byt pravda robia sa mi hlavne na bruchu a stale mam problem s crevami, robili mi vseliake testy a absolutne nic nenasli preto s tymto problemom k lekarke ani nechodim pozera sa na mna ako na hypochondera, no a tak isto ich mam vela na krku a mam stale problemy so zapalenymi mandlami a streptokokom

agartio

Tie znamienka su uloziska toxinov.
Clovek, ktory ich ma vela, je napadnuty zvnutra niecim.
Vacsinou su to parazity, ktore vylucuju obrovske mnozstvo toxinov, a nosia zo sebou dalsie problemy, ako plesnove ochorenia, alebo virusy, ci disbakteriozu. Takisto, sposobuju napadnutie pecene a neustale crevne problemy. Vacsinou znamienka vznikaju prave v okoli napadnutych miest.
Si proste zanesena zvnutra, telo s niecim bojuje, pravdepodobne pecen to nestiha detoxikovat.

Mimulus

Ako som už písal - pokiaľ máš vystúpené znamienka tak sa budú množiť! A ak ich má človek veľa tak si ich nemôže dať odstrániť všetky.