Prihlasky na vysoke skoly

Leila1223

napríklad v takej Nitre na SPU je na niektoré odbory druhé kolo konkrétne do 12. augusta...a inak môžes si to pozriet na stranke portalvs.sk

lilyiankaa

ako na ktorých školách .. niekde prebieha druhé kolo v júli, niekde v auguste ... poznám človeka, čo prijali aj v septembri na výšku, ael na to sa nespoliehaj .... a ako prebieha, no netuším ... ale keďže nemajú plný stav, tak predpokladám, že zoberú na základe vysvedčenia ... samozrejme to už bude na také slabé odbory

Monii

Chcem studovat psychologiu, ale jedze sa na tento odbor hlasi miliarda ludi (napr na MUNI v Brne sa hlasi 1400 a beru 100) tak nemam velku sancu.. preto chcem vediet co so mnou bude, ak by mi to nevyslo..

Prosim ta to druhe kolo ako prebieha? A kedy? Ako inak bysom sa o tom dozvedela? Este som o tom vela nepocula.. dakujem za info.. :)

lilyiankaa

do augusta, resp septembra býva druhé kolo prijímačiek ... a čo chceš študovať, či len chceš ísť na nejakú výšku?

Mimulus

Nejaká vysoká škola? A čo potom - chceš prestúpiť alebo študovať to, čo ťa nebaví len preto aby si mala titul? Len ma to zaujíma...