Zápal prsíka

Príspevok v téme: Zápal prsíka
Darma111

Mám 35 rokov a som skoro 9 rokov po pôrode. V čase kojenia som prekonala zápal prsníka.
Tento týždeň v utorok v noci ma začal bolieť prsník, bolesť sa stupňovala a v stredu to bolo už strašné. Vo štvrtok som išla k lekárke, že vraj je to zápal prsníka. Dala mi Dalacin.
Bolesť je na ľavom prsníku, na vonkajšej strane smerom až ku pod pazuche, cítim bolesť aj na lopatke.
Po 3 dňoch brania ATB mi bolesť zmizla, prakticky už len trošička, cítim skôr ten chrbát. Prsník sa snažím prehmatať si, raz mám pocit, že tam niečo je, potom že je to zľaza. Už som z toho chorá.
Na usg prsníkov som bola pred polrokom a všetko bolo ok.
Som z toho dosť nervozna, prečo sa mi to stalo, prsia mám malé, nič namáhavé som nerobila, v ten deň večer som akurát dosť zmokla ale to predpokladám, že nie je problém.
Bojím sa toho z čoho to môže byť. V pondelok pôjdem znova k lekárke, ale mám príšerný strach.

Darma111

Sorry ebi77 ale neviem o akom penise píšeš, včera som nebola ani na pc, ležala som celý deň v posteli, takže si sa musela zmýliť s niekým iným.

Ale inak dík za rady. Každú radu si cením.

ebi77

tak jediné čo môžeš urobiť, ten zub dať do poriadku, a dúfať v tom, že sa ti to už nevráti, čo by nemalo

možno ešte nejak zvýšiť obranyschopnosť organizmu probiotikami napríklad

Darma111

ja vždy dbám na preventívky, tak aj na usg prsníkov chodím načas, práve kvôli tomu zápalu, neskôr som tam mala aj hrčku počas kojenia, ale tiež to bolo z kojenia, neskôr sama zmizla, ale upozornili ma, že musím pravidelne chodiť na kontroly, tak n to dbám.

Bola som 11.1.13 a všetko bolo ok. tak som z toho celá nesvoja, že čo to je

ebi77

cindy35 hnisavé fókusy sú verejne známe ako časované bomby,

a ja som ani jedným slovom nepovedala, že za to môže cysta v nose

jedine ten fokus na zube!

a potom čo som čítala tvoj príspevok, že si včera si videla penis veľký ako tvoje predlaktie, tak veľkú váhu k tvojím príspevkom nedávam

darma
prečítam si riziká hnisavých fokusoch v tele

Cindy35

ale prosimta, nepocuvaj taketo katastroficke rady. cysta v nose podla mna nic s tym nema, jedine by v nej bol hnis.
kolko ludi ma ovela vacsie zapaly po tele a nic sa nedeje.
spytaj sa radsej lekarky z coho ten zapal, ona Ti najskor povie ako taketo pokutne rady tu.

Darma111

Ďakujem ebi77 za reakciu.
Zápal prsníka som mala počas kojenia, ale vtedy som deň predtým maľovala izbu, veľmi som sa namáhala a ráno som mala zápal.
Cystu na dutine mám už 3-4 roky, podľa CT, je cysta dôsledkom zlej prepážky v nose, videla som aj CT, nos je naozaj nakrivo, čiže by mi museli aj nos opravovať. Cysta ma ani nebolí, ani ju necítim, tak lekár vraví, že ju netreba ani vyberať.

ebi77

hnisavé fókusy sú veľmi nebezpečné!
dokonca hnisavé fókusy môžu spôsobiť ja časté infekcie močových ciest a časté mykózy, roznáša sa to krvou všade