Zápal prsíka

Príspevok v téme: Zápal prsíka
Darma111

Mám 35 rokov a som skoro 9 rokov po pôrode. V čase kojenia som prekonala zápal prsníka.
Tento týždeň v utorok v noci ma začal bolieť prsník, bolesť sa stupňovala a v stredu to bolo už strašné. Vo štvrtok som išla k lekárke, že vraj je to zápal prsníka. Dala mi Dalacin.
Bolesť je na ľavom prsníku, na vonkajšej strane smerom až ku pod pazuche, cítim bolesť aj na lopatke.
Po 3 dňoch brania ATB mi bolesť zmizla, prakticky už len trošička, cítim skôr ten chrbát. Prsník sa snažím prehmatať si, raz mám pocit, že tam niečo je, potom že je to zľaza. Už som z toho chorá.
Na usg prsníkov som bola pred polrokom a všetko bolo ok.
Som z toho dosť nervozna, prečo sa mi to stalo, prsia mám malé, nič namáhavé som nerobila, v ten deň večer som akurát dosť zmokla ale to predpokladám, že nie je problém.
Bojím sa toho z čoho to môže byť. V pondelok pôjdem znova k lekárke, ale mám príšerný strach.

ebi77

jasné!!!!!!!, veď je to hnis!!!!, krvou sa to prenesie všade, dokonca aj srdcový sval sa ti môže zapáliť, a aj prsník, keď je oslabený, a ako si spomínala, že raz už si mala problémy, tak mohol byť oslabený

Darma111

ebi77 to sa môže preniesť aj takto??
na preventívke so zubami som bola nedávno, buduci týždeň mi má riešiť nejaký zub lebo niečo sa tam robí z boku, neviem či kaz či čo.
Mandle neviem, krčné nemám od detstva, nosné 2 krát vonku, som alergik, mám cystu na prínosových dutinách ale je v kľude už niekoľko rokov, nebolí len som častejšie chorá. Ale na kontrole na krčnom povedal, že je to ok.