Mohlo sa niečo stáť?

Príspevok v téme: Mohlo sa niečo stáť?
nordikaS

Ahojte, priznam sa som trosku neskusena v sexe aj ked moj vek by to nenasvedcoval. Ale tak je to tak ze som tych partnerov mala leb dvoch. Cize preto dam mozno blbu trapnu otazku ktora vypliva z nevedomosti alebo prehnaneho strachu. Ide o to ze som mala s partnerom nechraneny sex, milovali sme sa cely vecer prerusovane... a ja sa bojim ze sa mohlo nieco stat. Lenze moj partner napriek dlhemu milovaniu sa nespravil vobec, akoze nie ze dom mna nie ale vobec, proste si postavil hlavu ze jednoducho sa nespravi lebo nemame kondom. Len sa bojim pretoze bolo dlhe milovanie a bol moc vzruseny. Ale viem ze sa nespravil, aj ma potom ubezpecoval ze sa nic nestalo a nic neuslo. Proste potom povedal ze uz to nanho ide takze musime prestat a hned sme prestali. Potom sme tak lezali a hrala som sa mu s penisom tak som zistila ze vajcia mal plne a tvrde. Myslite ze ked sa nespravil ze len to nanho islo, ze sa mohlo nieco stat? Prosim normalne rady. Dakujem

Jan245

No pozri...
Ak sa ani raz nespravil tak ste nemali prerušovaný sex, mali ste iba sex bez vyvrcholenia.

Keby sa urobil a potom by ste pokračovali tak vtedy môžeš mať strach, že si tehotná. Teraz je ale riziko skutočne, skutočne minimálne.
Ak dlho neejakuloval tak je takisto šanca že sa tam spermie dostali, nakoľko sa z muža spermie dostávajú aj keď je panic celý život. Lenže to ide o mŕtve spermie a nie o životaschopné.

Ak sa skutočne ani raz neurobil tak tehotná nemáš byť z čoho, pretože to je výlučok z prostaty a nie zo semenníkov.
Tie mohol majú muži tvrdé kvôli tomu, že im je zima, nie kvôli tomu že sú plné :)

lilyiankaa

napadlo ma, že narážaš práve na to .... vraj sa tam nachádza malé množstvo spermií, a sú ľudia, ktorí ti budú tvrdiť, že poznajú nejakú ženu čo z toho otehotnela ... ale ja na to osobne "neverím"..tým ale nespochybňujem ich tvrdenia

nordikaS

lilyankaa
ano to viem, ale mam strach stale z tych kvapociek lasky... Nikde som sa nedocitala ako to s nimi naozaj je, a v kazdej teme su vyjadrenia ku kvapockam 50-50 takze neviem....

lilyiankaa

nie nemohlo ..... k otehotneniu predsa treba spermie, to veľmi dobre sama vieš .. a keďže sa neurobil, tak tehotná nebudeš