Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

matka457

No prave som zistila ze moj mlady na mna dost ziarli... nemoze sa nikto co i len dotknut... ale ja na tu jeho ziarlit nemozem ani nahodou, ze vraj on s nou nic nerobi... ze ja tomu chapem uplne inak ako to je... a ja ze a ako to je... ? Takze ona nie s nou nespava...

Sisi092

Paneboše máš 30 a máš skveleho mladého milenca.. užasne čo viac chceš, nemáš sa načo sťažovať.. vášnivy vzťah je sto krát lepší ako nudný stabilný vztah s nejakým 36 ročným,., kým to trvá uživaj si to, ked to prejde budeš to mať ako krásnu spomienku :)UžIVAJ SI MLADé TELO, JEHO VášEň, vôňu, milovanie, bozky, maznanie... nerieš čo sa má a čo nie. užíívaj si ten moment ... a z jeho strany neviem ako to je.. bud ta miluje, alebo je to skvelý mladý manipulátor, alebo si preňho len cesta k super sexu a tu druhú miluje...

Sonjaa

ešte niečo.
Vieš, život nie je iba o slovách (aj keď majú veľkú moc) ale predovšetkým o SKUTKOCH...
Ak ti rozpráva veci, čo sa ti páčia a dobre počúvajú - je to síce príjemné, ale ty sa snaž vyhodnocovať FAKTY, či po medových slovách prídu aj reálne skutky...
Ale vekový rozdiel hrá jednoznačne v tvoj neprospech, hoci mi vôbec neprekáža, ak je žena staršia od muža, ale za iných podmienok (vo vyššom veku oboch partnerov.... napr. po zlyhaní pôvodných manželstviev a pod.)

Hakiram

matka457
Dnes 00:22

podľa tvojho posledného príspevku a najmä posledných slov v ňom je jasné, že si sa už namotala (a ktorá normálna baba by sa nie?), takže máš PROBLÉM... vlastne ešte možno ani nie, ako ho budeš mať..... A čím viac rokov budeš mať, tým pre teba horšie ... SORRY

matka457

Mozno vam to pride divne co napisem, ale vlastne on mi vyznal lasku aj povedal a vlastne stale vravi ze mu na mne zalezi... ze jednoducho on nemoze byt bezomna, ze aj keby sme neboli spolu tak ako milenci, tak ze on musi jednoducho vediet ako sa mam a co je so mnou. Ze nemoze to skoncit tak ze by sme sa uz nestretli nezavolali a pod. Len to som chcela povedat ze ja som s nim tiez chcela byt ale nechcela som im nejako pokazit vzhat proste, povedala som si tak v duchu co ked su spolu stastni ze ja to kazit nebudem. Ale ja neviem to su moje myslienky, tak preto som mu ani netrvala aby sa s nou rozisiel alebo nic som mu na tu temu nepovedala. Ale sem tam mi povie alebo napise, ze ("ked budeme takto spolu lezat a 30r. tak ked mi to iste povies tak ma to potesi....") alebo potom zas povie ze ("ze no ked sa nahodou stretneme po 30r. uvidis ze som mal pravdu....") to su take priklady, tak netusim ci planuje nieco alebo sam ani nevie ze co....

Pani

problem nie je vo vekovom rozdiele,ale on je mlady,nevybureny a rozhodne nema problem si uzivat ako sa da,uzivaj si aj ty,ale najma sa skus citovo nenaviazat,pretoze on si bude uzivat aj nadalej je jedno ako a s kym a tebe zostanu len oci na plac,slova nic neznamenaju,dolezite su skutky,ale keby ste mali aspon o desat rokov viac,tak v pohode by ste sa mohli aj zobrat,u teba s tym vedomim,ze budes musiet zit so zaletnikom zatial co sa ty budes starat o rodinne hniezdo a davat pozor nech ti neuleti...avsak teraz ma len 21 a je to nevyburene decko,ktore svojemu okoliu referuje ak to prca s matkou457...dobre ho popretahuj aj ty,plaskni ho po ritke nech si odhopka kde chce a den je krasny...nic viac

maximo46

matka457

ahoj neviem ako by som začal ale ja mám 26 rokov a zoznámil som sa cez prácu zo ženou ktorá mala pred nedávnom 40.
Ja viem je tam dosť velký vekový rozdiel chodíme spolu više 2 roky aj keď je vydatá a má jedného syna.
Spoznali sme sa akurát vtedy ked sme boli obaja v úzkich.
Jej manžel je ....... ale v celkom dobre si rozumieme.

Ak ťa ten chalan má naozaj velmi ale velmi rád a záleží mu na tebe tak urobí to že sa rozíde so svojou frajerkou a dá sa do kopy s tebou a ostanete spolu.
A nepozerej sa na to čo hovoria ostatný kašli na to veď predsa je to tvoj život a nikto ti do toho nemá čo kecať
Držím palce :)

matka457

No tak podotykam, nepoznam sice tych 21r. chalanov vela teda ziadneho iba jeho porovnat moc nemozem... Ale nieje to typicky 21r. chalan podla mna... od 18tych sa stara sam o seba a o domacnost.. ma rodicov ale ty odchadzaju stale prec... mal tvrdu vychovu a od 18tych ho nechali nech sa stara.... pridu len raz za cas domov, cize o doma nakupuje vari, upratuje, perie komplet sa stara o celu domacnost.. nechodi po diskotekach s rovesnikmi, pracuje ziadny student, praca a zarabat peniaze, dost si spori nerozbija kadetade po baroch a nemina na blbosti.. A to mi aj zaimponovalo na nom, cize preto ako som pisala vieme si pokecat co je pravda.. lebo jeho nazory niesu detske... takze co dalej neviem zatial...