Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

evuľka458

matka457 podľa mňa na veku nezáleží, môžem sa opýtať ako dlho sú spolu vo vzťahu ten tvoj milenec a tá jeho baba? pretože ak nie dlho tak si myslím že by to nebolo až také zložité a čo ked je o 9 rokov od teba mladší ľudí si nevšímať :)

chalice

Popotvorka reagujem na tvoj prispevok, citujem "on ma len priatelku, nie manzelku!!!" a ty by si takto suhlasila, ze si niekoho priatelka a on si okrem teba najde este jednu?
Zlata moja, za ten cas co som mala moznost citat tvoje prispevky som si stihla urobit celkovy obraz o tebe. Charakteristika teba je v tom, ze zabavny su barovi ludia co piju a fajcia, tolerujes neveru, obhajujes pokec a dali si si zvacsit prsia lebo mas komplexy zo seba. Tusim ti ten silikon natlacili aj do hlavy. Odporucam podstupit aj augmentaciu mozgovej kapacity. Neber to v zlom, ale na mna posobis dost naivne. Par faciek od zivota a snad sa tvoje priority prehodia na hodnotnejsie.

TinaM

Ved ty nechces byt s nim, ale ani bez neho. Ale to vlastne nie je celkom pravda,vsak? Lebo keby si nechcela byt bez neho, tak uz pre to nieco urobis. A neurobila si nic, tak sa tocis v kruhu, kedy nechces zostat nie ze bez neho, ale sama. Necakaj na princa na bielom koni, ktory ta "spasi" svojou pritomnostou a vytrhne ta z pazurov draka (cize toho tvojho pseudo vztahu). Sama sa rozhyb, ukonci to (lebo nahovarat si, aki ste skveli kamarati je skutocne hodne 16-rocnej babenky a nie 30 rocnej zeny). Kamaratok a kamaratov mas iste aj inych, tak chod na kavu s nimi. A nemusis sa bat, ze podlahnes chemii a potom budes mat vycitky.

matka457

Ked mne by bolo luto ho tak nechat, uz som to raz urobila a necitila som sa dobre a ani on, ke to ako zacarovany kruh. Stale cakam ze sa objavi niekto, kedy si poviem ze konecne od neho odidem.... ale nikto nechodi..
A ja proste aj ho lubim a aj si poviem je to debil a este taky mlady, proste neviem ako z toho von.

lilyiankaa

ak chceš normálny vzťah, najprv by si musela ukončiť tento a potom si začať nový a samozrejme nie s týmto zajačikom .. s niekým úplne iným, neznámym.... pretože tento by ťa aj tak tiež podvádzal, ako to teraz robí svojej priateľke ...

matka457

Tak sme sa stretli a zapacila som sa mu aj on mne.... a potom nejak to prislo a az po case jak sme uz spolu spavali mi povedal ze sa zalubil. To nebolo hned ze mi to povedal ze ma miluje, to bolo neskor. Potom povedal ze sa s nou rozide ze chce byt so mnou, a ja som uz proste ani nevedela ci to tak chcem... par krat mi zo dal najavo a ja som nezareagovala podla jeho ocakavani, tak sa potom stiahol a uz sa k tejto teme nevyjadroval. Tak sme ostali pri mileneckom vztahu. Potom som si povedala ze to necham tak, ze mam vela rokov a ze toto je pre mna trapne.... ja chcem normalny vztah, ale nemam ho teraz. A s tym neviem co dalej robit?

lilyiankaa

skôr bohvie prečo je on s ňou, keď
a)ťahá z neho peniaze
b)klame ho
c)má detské názory
a dovolím si doplniť za
d) asi nie je dobrá v sexe, keď má teba

matka457

Sak to ze to nieje manzelka, asi ten ich vztah je na takej urovni asi ako zodpoveda veku ich oboch... par krat sa o nej vyjadril ze ma este decke nazory.... a ze uz krat porobila dajake blbosti ze ho klamala s dajakym spoluziakov daco a take no... cize na takej urovni je ten vztah, a ze dost od neho pyta prachy kedze ona studuje a on pracuje a nezarobi zle.... tak Bohvie preco ona je s nim....

lilyiankaa

matka, ja som to pochopila, jasné, že obom vám ide o sex, veď preto máte milenecký vzťah ... nechcela som, aby to vyznelo len tak, že jemu ide len o sex ..samozrejme, že ak sa raz dvaja dohodnú na mileneckom vzťahu, tak o to ide obom .. teba som brala ako samozrejmosť, preto som sa vyjadrovala k nemu .... inak koľko rokov má ta jeho priateľka a povedal ti,prečo si ťa vlastne našiel? kde je problém?