Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

matka457

lyliankaa
No tak si celkom zle pochopila, ty to vidis ako klasicky pribeh ze on ju oblbol aby ju dostal do postele a ona sa zalubila, a teraz tu vypisuje ze je nestastna. Ale toto nieje klasicky takyto pribeh.... Ako som uz spominala u nas je chemia obojstranna to sa neda opisat... a ze jemu ide len o sex tak to aj rovnako mne ide o sex.. chapes to je proste ta chemia obaja sa nevieme ovladnut, ja s nim nespim preto ze mi povedal ze ma miluje.... ale preto ze sa neviem ovladnut ked som s nim a sama to strasne chcem. A ako som spominala ze niekedy zacneme nieco a on a nechce sex a chce len lezat a hladkat sa a bozkavat.... to ja proste som ta co chce. On sam mi zacal uz vycitat ci mne ide len o to? No tak posudte...

Cindy35

no ako si napisala, tak stale na Teba mysli a miluje Ta a nevie si pomoct, pomaly aby sme ho zacali lutovat :-))
no ak je to takto, tak je to obojstranna laska, a kvoli tej sa teda oplati rozist s dievcinou, ktoru nemiluje a byt s tou, ktoru miluje. vsak to je lahke.
daj mu toto precitat a uvidis ci sa nieco pohne - ak nie, tak asi take horuce to nebude

lilyiankaa

to, že je medzi vami chemia, ok, to beriem ... ale, že máte zážitok, keď sa stretnete a poroprávate ..tak tomu neverím, hlavne nie z jeho strany ... lebo veď jemu ide len o sex a nič iné a že ti povedal, že ta miluje? ale čoby nie, veď inak by si mu asi nedala ...

Blondula

ja osobne si s takym mladym neviem predstavit vztah,ale ked sa lubite,treba ist do toho...hlavne on nech si usporiada v zivote co chce,kedze ma este frajerku...

matka457

Tak toto je dost vedla co si napisala, ja praveze napriek veku rych skusenosti mam velmi velmi malo a niesom ani ta dobre "zabehnuta" ako pises... a on to velmi dobre vie ake su moje skusenosti male.... cize o tom to nieje aby som ho ja mala ucit nieco nove.... a on toto vedel nez spolu nieco mali bavili sme sa o tych veciach skor. Ja som mala 2 vazne vztahy v zivote, a to bolo vsetko tam koncia cele moje skusenosti.

Blondula

zo skusenosti viem,ze mladi hastrmani chcu "starsie" zenske na sex,lebo su "funkcne",zabehnute,kdezto jeho frajerka je pravdepodobne mlade dievca a este nie je taka "zabehnuta" :D ja mam tiez "30",ale mladeho sopliaka by som nechcela ani keby neviem aky zlaty bol,lebo v jeho kamaratskom kolektive by som bola za "rajdu" :D :D ...to mam od kamaratov,co su odomna ovela mladsi :D

matka457

Ved som mu vravela ze proste sa mi to nepaci preto by bolo dobre ked budeme len kamarati a nic medzi nami, lenze ked sa stretneme tak nemozme inak.... hned proste ma objima ruky sa nam hned spajaju proste sa potrebujeme dotykat jeden druheho.....
A pytala som sa ho ze ci ma to svedomie ze je so mnou a ju podvadza ze ci sa jej dokaze pozriet do oci potom? ..vravim ze lebo ja by som nieco take nedokazala.... a on hovori ze ano ze citi sa hrozne, ale ze nemoze ked je so mnou a ze ked niesme spolu tak nemoze nanic ine mysliet.... a nevie si to sam zakazat, uvedomuje si ze robi zle. Ale aj ked povie ze nic so mnou nechce mysliet, takze to proste neide ze je to silnejsie ako on. Ja uz neviem co si o tom mysliet, skusali sme sa uz nestretavat nekomunikovat, no bolo nam obom nesmierne tazko.... ja som po nociach nespala a on chodil pit aby zabudol.... a neslo to. Ja neviem co to znamena.