Strašné vlasy

Príspevok v téme: Strašné vlasy
blabla452

Ahojte, mám fakt strašné vlasy, neviem čo mám s nimi robiť, niesú ani nejako extra vlnité ale ani rovné, sú straaašne nafúknuté a plné objemu a také akoby krepovité, husté, nedávno som si dala ostrihať ofinu nabok lebo inak som vlasy nemohla mať rozpustené, zavadzali mi jedine tak som ich mohla mať rozpustené, že som si ich teda vypla sponkou ale ani to nebolo bohviečo žiadna sponka mi poriadne nedrží na tých mojich ťažkých vlasoch a tiež to ani bohvieako nevyzeralo, tak som sa teda rozhodla pre ofinu a dúfala som, že to bude ok ale je to na h........., síce mi teraz tie vlasy nezavadzajú ale tá ofina sa točí takými nezmyselnými smermi, že to je úplne hrozné a ide ma z toho šlahnúť a celkove tie vlasy vyzerajú dobre iba keď ich celé vyžehlím tak je to úplne super ale čo zasa s tým keď sa tie vlasy dostanú do vlhkého prostredia?!?! To je riešenie iba keď je úplne sucho......

Tak ja neviem, nejaký nápad? Mňa napadá jedine ostrihať dohola alebo ja neviem čo alebo to budem stále nosiť zapaté v gumičke alebo ma už ozaj šlahne...........

actafool1

zuzka bluzka, keratinovanie je uz riadna palka, premyslala som nad tym, ale mnoho bab vravi, ze po tych 3 mesiacoch maju vlasy priserne.. este horsie nez pred keratinovanim, nakolko ten keratin z vlasov ,, vyprcha".. a dalsia vec..
ja som studentka, zatial nemam na pravidelne keratinovanie:/

zuska-bluzka

ja by som ti odporúčila vyskúšať brazilsky keratín, vydrží to cca 3 mesiace, vlasy budes mat uhladené a dajú sa urobiť buď vlníté (čo ty asi nechceš) alebo rovné :) alebo môžeš skúsiť nejaké lepšie uhladzujúce krémy a masky (napr. kreastase, loreal pro.)

actafool1

na SK strankach som povacsine nasla 150g za cca 17€ ale je to uplne ina znacka... toto tvoje je maska, a to na strankach ciste murumuru maslo a na ebay-i len ciste maslo za cca 14€ 100g.

poPotvorka

joj ale asi to neprecitas :-/ ..... no teda tekto ,pohladaj murumuru na vlasy a mozno ti to najde tu slovensku stranku ,kde to dostanes kupit .... u nas sa to bezne pouziva ako prevencia na vlasky a je to fajn i na tvoj problem