Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

misik250

No pritom nazve ako si napisal PANELAK som sa pobavila, lebo mi povedal ze Maslak je je jeho idol...
No pomyslela som si svoje teda.
A co kde som ho splasila, ved chlap sa da spoznat barz kde a barz ako.. zoznamil ma s nim jeden byvaly kolega.... oni su kamarati, a kolegu si tiez nevyberies. Cize neviem ci by malo byt akoze podstatne kde som ho spoznala. No povedal mi ze vacsinu zien ktore pozna tak idu len po jeho prachoch a vidi ze ja mam jeho prachy u prdele tak preto ho zaujimam coraz viac. A dost sa mi ozvyva a vola na vylety. Hmm neviem mam z neho zvlastny pocit.... zdal sa mi noemalny a mam pocit ze ide z neho cosi cudne...

DaliborF.

misik250
ak ide niekto na aute rychlo, ked ta vezie, neni z toho nic dobre, ono plati "aky sofer, taky clovek" tj. ak je prasa za volantom, bude extremne prasa v realite (ale pozor, ist rychlo na prazdnej dailnici o 5 rano v nedelu je ine ako ist rychlo v piatok o 5 ked idu vsetci a cesty su plne)..
rychlo - OK
ale ak si VYNUCUJE predost = ruky prec.
I ked, rychlo sa s nim vydaj, aspon budes bohata vdova..
tu zbran este ako tak chapem.. ale aj tak ju nebude vediet pouzit, podla toho ako ho opisujes, ma strach, netraifl by :)
a v biznise to nikdy neni tazke, nikdy, potom je pomaly v prisposobovani sa ked toto tvrdi a vid moj koment o tom ze nevytasi zbran v cas :)

a teraz mi napis, co na nom vidis ?

stavebnictvo?
"a on ze cosi uz davno takto podnikatelia nefunguju, jednoducho ze sa postrasia" ?
hahaha
tazko
keby ma dost penazi, tak sa nepotrebuje bit o par supov..
a zastrasovanie?
on pozera PANELAK ?

toto je vymyslena tema :)
je tam prilis vela nezhod :D

alebo je zakladatelka uplne sialena sadomasochistka..

alebo inak stavebnictvo je stale velmi dobry biznis.
to ze ma velke auto neznamena ze je bezpecne, ide o to ze ludske telo nevydrzi pretazenie nad iste "G" a mozes mat aj skodovku aj BMW X6, mas smolu. (potrhaju sa vnutorne organy)
ak ma legalne zbran, je velmi narocne si vybavit, aby ju mohol nosit len tak v aute a/alebo so sebou, precitaj si zakon o strelnych zbraniach..
ta jazda - hovorim, to plati ako rit na serbel, ked jazdni niekto agresivne, dam ruku do ohna za to, ze je agresivny.
stavebnik si vie postavit dom za polovicu, takze toto by som neriesil a nemyslim si, ze je t ozrovna znak nejakeho bohatstva :) tehly stoja max 4000eur, aj keby mal 300m2 palac.. staci sikovnost..

ale pytam sa, kde si ho splasila ?

orol

:-o))) aj mne sa Vase velmi pacia
len mi musite prepacit, ze chcem vidiet aj pod pokrievku, co samozrejme ludia niekedy nemaju radi :-o))

-takze pekny a daritelny den Vam damy zelam :-o)

MultiLevel

:) Orol, ty sa zrejme velmi nudis...
A kiezby bolo na SR vsetko take lahke, ze jedinym oznamenim by sa nieco zmenilo :)

ebi777777

orol
nudia ma tvoje buzerujúce otázky, napíš niečo normálne, alebo choď buzerovať na pokec alebo neviem kam

orol

Tvrdis, ze vela ludi prejde bez testov

-tak to je vazne obvinenie

-preco to neoznamis organom cinnym v trestnom konani ????????????????????

orol

A podla coho usudzujes, ze prave Ty si natrafila na poctiveho psychologa??

-vsak on predsa nedal za teba pisomnu zaruku spolocnosti

-ze Ty nic nevyvedies so zbranou