Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

orol

Na to, aby mohol niekto legalne drzat, nosit kratku gulovu zbran, t.j pistol alebo revolver je nutny zbrojny preukaz s opravnenim-vyznacenim prislusnej skupiny, v tomto pripade skupiny A ( nosenie zbrane v nabitom stave ), alebo skupiny B ( drzanie zbrane ).
-cize mnoho podnikatelov vlastni legalne pistol a ma na to zo zakona pravo ju vlastnit, drzat, ci nosit. pretoze je to za ucelom ochrany majetku a osoby ( podnikatel napr. nosi do banky trzby atd atd ) cize sa potrebuje legalne chranit proti zlodejom, pripadne vrahom
-ked uz ti ukazal zbran, nech ti ukaze aj zbrojny preukaz a pokial ho ma, tak je vsetko v naprostom poriadku
-pokial ho nema, tak padaj prec od neho !!!
P.s- inak pistole ci inej strelnej zbrane legalne drzanej sa netreba v ziadnom pripade bat a tieto sluzia cloveku ci uz pri vykone urcitych zamestnani, podnikani, sportoch, polovnictve ako aj na ochranu osoby a majetku v zmysle platnych zakonov SR
-noze su tiez zbrane a tych sa nebojis? Auto je tiez svojim sposobom zbran a moze zabit naraz aj viac ludi, co povies ??

ebi777777

tak teda potom za rizikové povolanie sa považuje aj vykonávanie podnikania za nekalých obchdoných praktík :D :D

zuska-bluzka

z tej zbrane by som vedu nerobila, aj moj drahy ju nosí pri sebe a dokonca poznám aj babu čo takto chodí so zbraňou, keď máš rizikové povolanie... vedu z toho nerob, ak je inak normálny. No ak je to ten typ vyholená prázdna hlava, svaly, dotetovaný, hlúpe reči, vulgárne vyjadrovanie tak sa s nim radšej rozlúč pre svoje dobro :)

doubledog

je ti velmi dobre jasne, ze toto su varovne signaly.

otazka znie, ci budu jeho peniaze silnejsie ako tvoja opatrnost?

ber to ako test.

osobne tipujem, ze tymto testom neprejdes a svoje podozrenie potlacis.

zasdepka

Ak ma zbrojny pas tak na tom nic nie je. Pistol ma hromada ludi. A p.d. to je totalna blbost nepodlozena nicim.
Ale takychto frajerov tiez nemusim, hlavne preto, ze ja nemam lepsie auto a dom :D.

misik250

Mne vobec nejde o tie jeho prachy ani o to auto jeho, aj ked je pravdou ze clovek sa v takom aute citi bezpecne... ale aj ked ide rychlo tak sa bojim, pripada mi to agresivne a neohladuplne voci sebe, mne a ostatnym. Ja chcem vlastne len normalneho chlapa mat pri sebe, a ten mi prisiel ako normalny... ale pistol nosit v aute a este mi ho aj ukazovat ze ho tam ma.... proste strasne som sa zlakla a neviem ci sa s nim este stretnem. Nepozname sa dobre, ale ako vravim odhladnuc od tychto veci vyzera uplne normalne. Vieme si aj pokecat a takto. Pozname sa asi 2mesiace. co je dost kratko.

Deria

ako som to citala, presne ma napadlo to iste, co m8cr6! ze ma pistol nie je ziadna zvlastnost u ludi, ktori maju peniaze (a hlavne casto necestne ziskane!) ja len vobec nechapem, naco ti tu pistol ukazoval. myslim, ze je zakomplexovany a potreboval/potrebuje si pri tebe zvysit ego. lebo ked ma peniaze, este neznamena, ze je spokojny a vyrovnany!
aj s tou rychlou jazdou....na tom by tiez nic nebolo, ze jazdi rychlejsie. ale ked si ho upozornila, ze sa bojis, nemusel ti za kazdu cenu dokazovat, ake super auto ma? nie si predsa slepa. takze moc mudry tiez nebude.:)no ale nemoze mat zas vsetko, niektorym babam to mozno aj imponuje a aj staci.

Blondula

no ja by som urcite nesadla do cudzieho auta !! na auta si vobec nepotrpim a mala som dokonca frajera na starej skoduline,ktoru sme par krat museli tlacit,bo nam zdechla :D akoze na nejakej dedinskej ceste ok,ale raz nam skapala na "hlavnej premavke" a to vam poviem,ze hanba jak svet,ked som vyliezla taka "fesanda" vystramandena a pome tlacit auto v opatkoch :D :D