Čo s partnerom ktory sa tvari ze je dokonaly?

Príspevok v téme: Čo s partnerom ktory sa tvari ze je dokonaly?
MackoUsko777

Caute, tak sem pisem prvy krat aj ja. Mam 34 a moja laska ma 32. Sme spolu asi tristvrte roka a mame taky silno taliansky vztah. Vela emocii, vasne...hadame sa kazde 3 dni, potom sa udobrujeme, sex je denne aspon dvakrat, ked to klape, sme najzalubenejsi par, ked nie, tak sa posielame prec, krisime po sebe, padaju aj nadavky :( ... K veci...ona si mysli o sebe, ze je dokonala. Nase hadky vyzeraju tak, ze ja si zakazdym, takmer okamzite priznam a vyslovim nahlas, ze prepac, toto som prehnal, mrzi ma to, nemal som to povedat alebo spravit. Ona nikdy nic taketo nepovie. Radsej bude menit temy, vyhovarat sa, prisposobovat si realitu, ale nikdy za ziadnych okolnosti nepripusti, aby nieco bola jej chyba (aj pri tej najmensej malickosti vyhyba, nepovie prepac). Ked sa hadame, ja hladam riesenie. Ospravedlnim sa a snazim sa veci zlepsit. Ona mi dokola opakuje tu jednu vec, ktoru som spravil zle a nakoniec sa uz ani nehadame o tom, co som spravil, ale o ani neviem com.
Dam priklady. Dva. Minule osatali na aute otvorene dvierka nadrze. Na aute bola ona. Zbadali sme to rano, ked sme isli k autu. Tak je jvravim, aha ostali TI asi otvorene dvierka. Jej odpoved: Ved som sa pozerala, bolo to zavrete. Ja ze tak asi si to nespravne zavrela. Ona nie, ja som to zavrela dobre. Moj pohlad na situaciu: (okrem toho,ze si trham vlasy) Kokos, ved ostala otvorena nadrz, nic vazne sa nestalo, staci povedat, prepac, asi som to zle zatvorila ... a je to vybavene ideme dalej! Preco sa treba vyhybat zodpovednosti za kazdu cenu a namiesto jedneho rychleho prepac, asi som nieco nespravila dobre, netusim co sa stalo, treba hladat vyhovorky a maximalne sa obranovat, ako keby mi niekto utocil na zivot tym, ze omylom ostala nadrz otvorena...
Situacia druha: Vcera sla autom asi dve hodiny a ze mi cestou zavola. Tak som dvihol, ona o minutku,ze nema handsfree. Ja ze ok,daj si a zavolaj mi. Tak mi zavolala o 20min bez handsfree, ze handsfree je daleko a nechcelo sa jej ho vybrat...A ja ze to Ti trvalo 20minut, kym si sa rozhodla ci mi budes volat s alebo bez handsfree? Tak sa nasrala... Ja soms a ospravedlnil asi po 15min, ze sorry, nemal som to riesit, ona nasledne celu noc trucovala, ze co si to dovolujem jej nedoverovat. Snazil som sa situaciu zlepsit, normalne som sa s nou rozpraval, akonahle som si ju pritulil, tak znova vytiahla, ze som debil, co jej neveri a ako ju to ranilo...toto robila asi 24hodin. Potom som uz chytil nervy,ze nie je normalne, ze blbost riesi tak dlho a ze si mysli, ze to co robi, je v poriadku a pritom je ona ta, co umelo drzi pri zivote akoysi pseudoproblem a vkuse sa k nemu vracia, namiesto toho aby sme si veci raz normalne vyjasnili a sli dalej. Ona si ale nedokaze priznat, ze tymto spravanim je to vlastne ona, ktora nici to co je medzi nami a je presvedcena,ze nic zle nepsravila.
Co sa taykm clovekom? Babo rad :)

Brenda

no to zalezi na tom ze ako na to reagovala ci tak pokojne alebo kricala. Moj priatel je tiez podobny velmi tazko si prizna chybu...a prepac padne az o pol hodiny...tiez vie vyletiet a pri tom to ani moja chyba nieje..len to prepac mu trva dlhsie...ja nemam problem povedat prepac ak som spravila nieco zle...no kazdopadne to vie cloveka nastvat...

vera.vera

Ty hladas zbytocne chyby na nej, akoby si cakal co spravi zle, aby si jej to vytkol. Cokolvek by spravila pre teba to nebude dost dobre. Moj ex bol taky isty a potom zo mna robil tu zlu, presne aj to, ze nechcem si priznat chybu atd. Potom, pises, ze nie je normaone riesit blbosti tak naco to vobec vytahujes. Takze najprv skus nehladat zamienky na hadku

xxy

ak kukala nadrz na aute a zdala sa jej zatvorena, tak je pochopitelne, ze trva na tom, ze ju zavrela. priklad c. 2. tak snad je jedno, kedy ti zavola, ked sedi za volantom, nie? hlavne, ze zavola :D