Piercing

Príspevok v téme: Piercing
LanaLou

Dobrý deň!
Už dlho ma žerie taký nápad, dať si prepichnúť nejakú časť tela, lebo sa mi to neskutočne páči! :D Uvažujem nad tvárou, najviac sa mi pozdáva kamienok vľavo alebo vpravo na hornou perou... Teda Madonna alebo Monroe :D Akurát sa neviem definitívne rozhodnúť, lebo nemám práve súmernú tvár a dokonalý chrup a bojím sa, že piercing by na tieto nedostatky len upozornil... Ale na druhej strane je tu aj možnosť, že by naopak od tých chybičiek krásy odpútal pozornosť, hmm.. Ja fakt neviem, nie som práve odborník do estetiky, tak sa pýtam vás :) Taktiež sa chcem opýtať niekoho, kto má s prepichovaním skúsenosť na detaily, teda ako to prebieha, či a ako veľmi je to bolestivé, koľko to stojí... a ak by mi tu ešte niekto poradil nejaký salón v KE, bola by som superšťastná! :D Vopred vďaka :)

babls

ja som mala piercing pod perou a hovorí sa, že také niečo skôr odpúta pozornosť od nejakých tých "nedostatkov". :) a ako to prebieha? no týpek si ťa posadí, vyčistí ti danú oblasť, niečím to postrieka a pichne, mňa to teda vôbec nebolelo, asi to bolo tým prípravkom, čo striekal, ale kým si potom zvykneš. :D čo sa týka ceny, tak sa mi zdá, že som platila do 30 €, viac určite nie. nepamätám si presne už to bolo pred 2-3 rokmi. :)