Vek

Príspevok v téme: Vek
Santa

ahojte, mam 20r a chcela by som nazor inych zien i muzou. Lubim 37r muza stretavame sa, a aj s jeho strany citim ze je so mnou rad inac by ma nevolal. Mame spolu aj sex velmi si snim tam rozumiem. Okolie hovori ze som snim len pre peniaze ale vobec to tak neni. Nic cenneho mi nedal. Iba jeho cas. Nelubim ho pre peniaze ani som snim neni preto vedcinu casu stravime v posteli. No niekedy mam pocit a vela krat som rozmyslala ze iba ma vyuziva aby nebol sam. Uz takto sme pol roka.

Pani

a naco ma zit zivot stareho cloveka,ktorym bude onedlho,je mlada,nech sa potesi s mladym rovesnikom a nie so starym vypelichanym kocurom na ustupe sexualnych sil,ona sa iba nastartuje a on nebude na nic stacit...potom uvedomujuc si svoje starnutie zacne ziarlit,bude sediet doma na zadku a zavidiet rovesnickam...v pripadnom manzelstve o 10 ci 20 rokov,to bude stary dedko behajuci po doktoroch a na vsetko frflajuci a ona horkokrvna krasna cerstva 40 v najlepsiej sexualnej kondicii...fuj co i len pomysliet...

Sonjaa

peterson39:

Ak by ste sa aj s mladučkou náhodou zobrali, tak si dobre predpokladal, ako by to s najväčšou pravdepodobnosťou dopadlo. Poznám veľa skutočných príbehov, kde nerovné manželstvá vydržali do veku cca 40-tky ženy, kedy ich muži už boli starí a opotrebovaní a ich mladučké žienky si našli seberovných....
Nehovorím, že sa nemôže nájsť aj výnimka a takéto manželstvo vydrží, ale takých je ako šafránu

peterson39

No ja som tiez v jeho veku, ale nevidim problem, ze ak by som sa zalubil do 20-rocnej, resp. skor ona do mna :), tak ze by som nedokazal brat tento vztah vazne. Preco by mala byt takato baba pre mna iba hracka na uzitie? Preco by som ju nemohol uprimne milovat? Nechapem, preco to hned kazdy odsudzujete. Ja by som sa len chcel presvedcit, ci to z jej strany nie je iba chvilkove poblaznenie, predsa len 20-rocna baba je tesne po puberte a nerozmysla este tak zodpovedne do zivota. Aby som si bol isty, ze sa nestane, ze sa zamiluje do mladsieho rovesnika, ked sa zoberieme.

Sonjaa

si veru hlúpunká "Pani" to vystihla presne, má ťa iba na sex... a ZADARMO, komu by sa to nepáčilo využiť mladú, sprostú a naivnú ? A že si realistka, to si len nahováraš ....

Pani

to si pis,ze si pre neho iba mlade maso,pretiahnut a este sa aj podla moznosti pochvalit:ze na mladom a zadarmo,takato si ty husicka...kazdemu najviac chuti mlade masko a rad by sa ulakomil,keby sa zadarilo...mne sa tiez zadarilo..mnam:D